Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értetek mit tesz a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értetek mit tesz a párotok, amiből érzitek hogy szeret?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Minden nap keres, hív (még nem élünk együtt). Kimondja, hogy szeret. Reggel ébredés után rögtön ír üzit. Ha társaságban vagyunk, figyel rám, fogja a kezem, beszélgetünk ott is, nem szűkül a látótere csak a többi emberre,barátra,mintha ott sem lennék. Számíthatok rá, fordulatok hozzá, ha támogatás kell. Nem beszél ki, nem paktál le ellenem mással. Ha együtt vagyunk, összebújunk, simogat, nem megy el úgy mellettem, hogy ne érne hozzám. A legtöbb dolgomat észben tartja, és kérdez róla, hogy alakul, mi történt. :) Viccelődés közben szokott becézgetni. Néha messziről rám kacsint vagy rám hunyorít. 😂 Ezek olyan apró dolgok, de tényleg ezekből tudom, hogy szeret...
2020. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Minden "rossz" dolgot velem csinál, velem vezeti a háztartást, velem edz, múltkor mikor szenvedtem egy projektemmel, odaült mellém szolidaritásból dolgozni:)


Meglep kis csokikkal, mindig gondol rám, szépen beszél velem, nem megy el mellettem anélkül, hogy ne simogasson meg vagy öleljen át, bókol és kimondja szóban is, hogy mennyire szeret.


Készít nekem dolgokat, rendel kis apróságokat, amikről eszébe jutok, mindig kitalál valamit, hogy mi jót csináljunk együtt, hűséges és sosem ad okot bizonytalanságra.

2020. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Néha vesz virágot, amúgy sok pénze van :P Ez pont elég nekem ;)
2020. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Másfél éve vagyunk együtt, én 22L ő 23F.

Még nem lakunk együtt, mikor nem találkozunk mindig ír reggel, hogy jó reggelt baba, meg hasonló cukiságokat, este hasonlóan köszön el, kivétel nélkül mindig. Napközben érdeklődik, hogy hogy telik a munka, milyen a napom. Néha felhív este telefonon is, mert tudja, hogy szeretem mikor tudunk pár percet beszélni.

Személyesen mindig bújik, puszilgat, bókol, nagyon kedves és figyelmes. Sokszor meglep 1-1 aprósággal, pl hoz nekem cidert mikor kijön elém, mert imádom, vagy csokit, ilyesmit. Mikor társaságban vagyunk szintén mindig nagyon figyelmes, ott is szokott puszilgatni, sokszor csak úgy megölel stb.

Mikor nála alszok mindig hoz kávét reggel, mikor szex van mindig figyelmes és mindig arra törekszik, hogy nekem is jó legyen, tehát nem a 3perces reszelős típus.


Vannak nyilván hibái is. Ez így cukormáznak tűnik, de senki sem tökéletes, viszont folyamatosan érzem, hogy szeret és ez a fontos. Boldoggá tesz és én is folyamatosan törekszek arra, hogy jó barátnője legyek még sokáig. :)


(mi melőtt összejöttünk én már évek óta odavoltam érte, nagy gyerekkori szerelmem volt)

2020. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!