Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párotok is ennyire rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is ennyire rá van akadva a telefonjára?

Figyelt kérdés

Én is használom bőven, de amikor vele vagyok, számomra alap, hogy nem azt nyomkodom.

Ő amint felébred, már nyúl is érte, és elkezd üzenetekre válaszolni, videókat nézni, facebookozni, stb. Jóformán semmi összebújás, cirógatás, beszélgetés nem történik. Ha itthon vagyunk, alig van olyan hogy tudok vele egy jót beszélgetni, mert mindig valamilyen videót vagy filmet néz. Hiányzik vele a minőségi idő. Jeleztem már neki a problémát, de érdemi változás nem történt.

Jár valaki hasonló cipőben? Ti hogy viselitek, mit javasoltok?



2020. máj. 1. 08:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

#10:

1. Ezelőtt is ezt csinálták, ezután is ezt fogják, ne fogd a vírusra a telefonfüggőséget.

2. "Korlátozás": használhatná, csak nem annyit. Talán akkor végre felismernék sokan, hogy az élet nem a telefon képernyője előtt zajlik.

3. Pont leszrom, az emberek birkák, csak drasztikus változással érhető el náluk bármi is, nem úgy, hogy simogatod a buksiját, hogy "légyszi ne legyél már bezombulva egész nap kicsim". Komplett tanulmányok vannak a szociális média káros hatásairól amúgy, akit érdekel nézzen utána.

2020. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én párom is pont ilyen sőt egyre rosszabb.
2020. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hála az én párom annyit nem telefonál nem lóg állandóan a telefonon csak ha muszáj akkor veszi fel. De az nem jó jel ha csak a telefonjával van elfoglalva.
2020. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!