Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan zabál a pasim, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan zabál a pasim, hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Nem bántani,vagy parancsolgatni akarok ezzel neki. De az utóbbi időben elszaladt vele a ló, naphosszat nassol,kajákat rendel.

Néha éjszaka is a hűtőhöz megy és eszik.

Félek ez valami betegség ?



2020. máj. 1. 14:48
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom miért olyan bonyolult elmondani!? X/szívem/nyuszi állandóan eszel, aggódom. Van valami baj?
2020. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
15%
Nemértem mi a probléma. Azt mondják a férfi 100kg felett kezdődik.
2020. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Ezt már megtettem de állítása szerint semmi, meg,hogy Jaj miért baj ha eszik ?! Kapcsolatunk más terén szex stb rendben van.
2020. máj. 1. 15:10
 14/42 anonim ***** válasza:
64%

13# Észérvekkel győzd meg, hidd el egy normális férfinél az ilyesmi is játszik ;)

Elég, ha csak az egészségi (várható) problémákat hozod fel, szerintem az önmagában elég meggyőző

2020. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk elejét veheted a hízásnak, ha te főzöl neki, olyan ételeket, amik finomak, ez mellett egészségesek. Fogódzónak annyi, ha éhségérzet miatt eszik, hogy olyan ch forrásokat vezetsz be az étrendjébe, amiknek a glikémiás indexe mindenképpen 60 alatt van. Ezek nem rángatják úgy a vércukrát és ritkábban lesz éhes.
2020. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Nem eszi meg amit én főzök,ha nem tetszik akkor rendelget. Szóval hiába csinálok én sült húst párolt zöldséggel akkor rendel 2 pizzàt és hagyjam békén.
2020. máj. 1. 15:25
 17/42 A kérdező kommentje:

15

Atlagos ételeket főzök ,nem bio vagy hasonlók de azért igyekszem sok zöldséget gyümölcsöt belevinni.

2020. máj. 1. 15:26
 18/42 anonim ***** válasza:
87%

Mert enné hozzá a krumplit gondolom... Amúgy a hús+krumpli kevésbé rossz, mint a pizza.

Nem hiszem el, hogy ne tudnál olyat főzni, ami ízlik neki és lényegesen kisebb rossz a pizzánál.

Miket eszik meg azok közül, amit főzöl?

2020. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Csak a hagyományos ételeket ,megfőzöm azokat is amiket ő kér ha nem is mindig. De sokszor ennek ellenére is pizzát enne.

Amiket megeszik pl gulyásleves,bableves,töltött hús sült krumpli

2020. máj. 1. 15:29
 20/42 anonim ***** válasza:
86%
Tűzoltó, biztonsági őr, vagyonőr a 24/48. Kétlem, hogy úgy fizetne, hogy csak úgy 2 pizzát rendel bármikor. Egy kérdés : túlsúlyosan jöttél össze vele, vagy normál alkata volt? Csak mert sok nőnél kiesek a 6-8 kg plusszal, hiába sportolok rendszeresen.
2020. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!