Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan zabál a pasim, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan zabál a pasim, hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Nem bántani,vagy parancsolgatni akarok ezzel neki. De az utóbbi időben elszaladt vele a ló, naphosszat nassol,kajákat rendel.

Néha éjszaka is a hűtőhöz megy és eszik.

Félek ez valami betegség ?



2020. máj. 1. 14:48
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Túlsúlyos volt már akkoris csak kisebb mértékben. Igen bármikor rendel két pizzát,ha húst vásárolok és főzök az sem olcsóbb a mostani árak mellett. Engem most sem a külső zavar hanem a furcsa viselkedés.
2020. máj. 1. 15:33
 22/42 anonim ***** válasza:
60%
Na ezek a pizzára egész jó alternatívák. Esetleg átcseszheted egy kis mononátrium glutamáttal (kínai só/ez egy ízfokozó). Ettől ennél reggeltől estig bigmacet. Tegyél kicsit az egészségesebb kajába és kóstoltasd meg. Majd ráfügg tőle arra is. 😉
2020. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt komolyan irtad ?? Nem mergezni akarom vagy ilyesmi.
2020. máj. 1. 15:35
 24/42 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom egyeseknél miert tabutéma az elhízás...

Ha vékonyan jöttél össze vele, akkor alap, hogy az a te elvárásod. Ne hízzon pár év alatt 20 kilókat. És ne félj neki ezt megmondani. Bele van kényelmesedve a kapcsolatotokba.

2020. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
60%
Nem nézném jó szemmel, ha a párom nem engedne enni. Elmúltam 18. Akkor eszek, mikor akarok. S azt amit akarok.
2020. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Nem volt akkor sem vékony, és most sem a külseje miatt féltem hanem megváltozott szinte roham szerűen eszik. Nah meg éjszaka??!!
2020. máj. 1. 15:37
 27/42 A kérdező kommentje:
25 ez nem ellene irányul de lehet betegség miatt is.
2020. máj. 1. 15:38
 28/42 anonim ***** válasza:
41%

Nem mérgező vegyület, ha az lenne, nem tennék bele a készkajákba. Azért teszik bele, mert a szar kaja termel profitot, de ugye az nem finom. Itt jön képbe az amit írtam. Nem a nátriumglutamát a káros, hanem az, hogy olyan kajára teszik, ami eleve annyira mű, hogy meg se rohad. Ha salátalevélre raknák, akkor nem lenne ennyi elhízott ember.

Na mindegy, ha a kedvencek helyett is kell néha pizza, akkor egyértelmű, hogy ízben vagy kénytelen versenyezni.

2020. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Én akkor eszem többet az átlagnál, ha edzek is, vagy dolgozom. Nem vagyok nagydarab ember. 183cm és 80kg. Hozzáteszem, hogy nem figyelek rá sokszor mit eszem, még sem hízom. Vannak ilyen és olyan anyagcserés emberek. A barátodnak úgy is mindegy lenne, ha a kosztodat enné.
2020. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

30

Éjszaka is eszik és többet és sokat nassol.

2020. máj. 1. 15:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!