Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek rosszfiú?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek unalmas vagyok. Odafigyelek az igényeire, törődöm vele, de sokszor dühös rám ezekért, mert szerinte túl jófiús. Az sem tetszik neki, hogy jó tanuló vagyok az egyetemen. Meg hogy a járvány előtt jártam diákmunkára.

Nem igazán tervezek bűnöző lenni, valahonnan meg kell pénz. A közös programokat is én fizettem, amíg ki lehetett menni, akkor nem volt baj, hogy munkából van. A beszólogatás, meg a verekedés sem az én stílusom. Egyszer karriert is szeretnék, meg amúgy is fontosnak tartom a műveltséget, ezért tanulok sokat, de ettől még rá is van időm. Mit kellene másképp csinálnom, amitől férfiasabb lennék, de nem kellene feladnom mindezt?



2020. máj. 2. 08:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
10. A tetoválásokat kihagytad. Sőt, fél év börtön se rossz ajánló levél.
2020. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%

Így:


[link]

2020. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez nem kamu kérdés egyreszt semmi baj nincs veled.


Ha kicsit papucs vagy azzal úgy javíthatatlan ha ezután határozottan képviseled az érdekeiket és keményen a magadévá teszed időnként.

2020. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%

Pont ilyen a barátom, és imádom ōt épp olyannak amilyen. Nem tartom ōt unalmasnak, sōt...


Kérdezō, neked is bajok lehetnek a fejedbe, ha elhiszed, hogy csak attól lehet valaki érdekes, ha beszólogat, verekedik..


Mit kellene másképp csinálnod?? Talán azt, hogy kiállsz a véleményed mellett és nem bizonytalanodsz el magadban, egy buta lányka miatt, akinek ilyen “problémái” vannak, hogy jó tanuló vagy. Ez nevetséges, hogy ilyennek adsz a véleményére.

2020. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy beszólogatós? Pedig megmondhatnád neki,hogy "A jó k.va anyádat!"

Bocs,de nagyon fel tudnak húzni az ilyenek! Mi az,hogy zavarja,hogy jó tanuló vagy az egyetemen???

Ok papucs ne legyél nyilván,de ez már nem is arról szól.

Keress magadnak másik nőt!

2020. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!