Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Titeket zavarna ha a barátnőtök sokkal fittebb lenne mint ti? Változnátok picit érte?

Figyelt kérdés

A kérdés azoknak szól akik egyáltalán nem sportolnak. Zavarna ha a barátnőtök minden nap edzene, enyhén izmos és az aktív kikapcsolódást szereti? (kirándulás, túra, bicaj, stb) ilyenekre gondolok, hogy pl. Nem tudod legyőzni szkanderban, strandon inkább úszni szeret mint punnyadni stb.

Nem dörgöli az orrotok alá, nem fitnesz őrült, szóval nem salátán el meg számolja a kalóriát, és nem erőlteti rád csak néha célozgat rá. Váltanátok aktívabb életmódra érte?


(kíváncsiságból kérdezem csak)



2020. máj. 2. 14:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Noblesse, adok én 2 labdát. 😅
2020. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki saját maga miatt nem sportol, érted sem fog sokáig. Egyszerűen, mert nem szereti, nem érdekli. Inkább olyan társat válassz, aki olyan, mint te. Ha nem, akkor meg ne célozgass, hanem fogadd el olyannak, amilyen. Nagyon sértő tud lenni, ha összejössz valakivel, aztán célozgatsz a testalkatára.
2020. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nagyszerű pont kettő kell! 😯

Csak egy kritériumnak kell megfelelnie: darabonként minimum 16 kilónak kell lennie!


Köszi ❤️

2020. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
10l-es kannát megtöltöd vízzel, ha nem elég, betonnal, ha nem elég, csavarral, nesze neked kettlebell. 😃
2020. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én váltanék. Jó lenne közös programnak egy kis testmozgás, ártani se árt, jobban is tetszenék neki és még a kedvére is tennék.
2020. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az én barátnőm csinosabb mint én, néha zavar, néha nem. Ő szokott sportolni, eljár futni, saját testsúlyos gyakorlatokat végez. Én nagyon sokáig kézilabdáztam, akkor is amikor megismert, viszont azóta abbahagytam. Próbálkoztam már beszállni hozzá, főleg mert kicsit pocakosodtam, de nem bírtam vele csinálni ezt a ,,céltalan" szaladgálást és földön fetrengést. Kb 1 hét után feladtam, nekem a sportolás labda nélkül nem megy, úgy meg már sajnos nincs lehetőségem űzni.
2020. máj. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!