Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem foglalkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem foglalkozik velem a baratom mar olyan sokat?

Figyelt kérdés
2 honapja vagyunk egyutt es sajnos tavol vagyunk egymastol, igy csak hetente tudunk talalkozni. Messengeren keresztul tartjuk a kapcsolatot, de mar egyre kevesebbet beszelunk. Megkerdeztem tole, hogy fontos vagyok e neki es annyit valaszolt, hogy o meg mindig ugy erzi, hogy en vagyok neki a megfelelo ember, tehat nincs szerelem sem (reszemrol sem) csak kedveles. O nappal dolgozik, es tanul is mellette, ezert probalom megerteni, hogy nem mindig van ideje irni. De egyszer sem hivott meg fel telefonon es igy annyira tavolodunk egymastol. Nem tudom hogyan kezeljem ezt a helyzetet, mert nekem szuksegem lenne egy “joreggelt dragam” “joejszakat dragam” uzenetekre, de meg csak ezt sem kapom meg. Ezt meg nem mondhatom neki, mert akkor mar eroltetett lenne a dolog. Hogyan tudnek valtoztatni ezen a helyzeten? 21N

2020. máj. 3. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Két hónapja vagytok együtt és nincs szerelem, csak kedvelés? Tévedsz, nem ő a megfelelő ember számodra, sem te neki.
2020. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szex miatt volt olyan....
2020. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasznalt girl, relax 😉
2020. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kihasználás :)
2020. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert már meg fektetett es latja hogy nem kell küzdeni érted.....szex van szerintem
2020. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezõ!


Én nagyon meg vagyok rökönyödve amikor szomorú és búskomor hölgyet kell làtnom.

Érdemes megismerkedni velem mert én egy törõdõ,meghallgatò,kedves férfi vagyok csak sokan azt hiszik,hogy minden férfi egyforma pedig vannak olyanok akik tiszrelik a nõket hàt én ilyen vagyok ha szeretne ràm ìrhat

2020. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!