Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyáltalán nem foglalkozik már velem, teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Jövő héten leszünk együtt két éve. Ez a szám a nagy vízválasztó a párkapcsolataimban. Sosem bírtam mással ennél több ideig.

A mostani barátommal együtt élünk, gyönyörű lakásunk van, gyönyörű környezetben, egy helyen is dolgozunk, tehát minden összeköt és "idilli".

Ellenben nincs olyan nap, hogy valamivel ne "bosszantanám fel"... ez alatt olyan dolgokat értek, amelyek számomra egyáltalán nem lennének bosszantóak és teljesen mezei dolog. Gyakran üvöltözik ilyenkor, amire természetesen én is hasonlóképpen reagálok. Ezeket a perceket eltekintve kedvesek vagyunk egymással.


- Egyáltalán nem akar szexelni velem, a koronavírusra való tekintettel. (érrendszeri betegsége van). Az igazság az, hogy ez előtt sem vágyott rám. (Vagy egy hónapja semmi sem volt. Semmi.)


- Ha itthon vagyunk játszik. Képes a szabadnapjainkon reggeltől hajnalig játszani. Ezt úgy értem, hogy szó szerint gépre van kötve: füles és mikrofon.


Házimunkát már vagy egy fél éve nem végez, mivel " ő teljes munkaidőben dolgozik és túlórázik is" én meg részmunkaidős vagyok, mivel egyetemre is járok... (Külön kasszán vagyunk, nem tart el vagy ilyesmi, sőt.)


Már teljesen belefásultam ebbe...Ami nagyon látszik is rajtam. A helyzet az, hogy szeretem, de... Ez nem állapot és csak rosszabb lesz.

Vélemény?


2020. ápr. 6. 01:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Kuka.
2020. ápr. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Fruzs33 ***** válasza:
92%

Ha nem vagy boldog,akkor lépj ki belőle.

Nincs is ennél rosszabb.

2020. ápr. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem megy ilyen könnyen.
2020. ápr. 6. 02:28
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Függsz tőle anyagilag?
2020. ápr. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Tuti hogy függ.
2020. ápr. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem függök. ( Nem Magyarországon élünk... )
2020. ápr. 6. 03:26
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Kuka kuka kuka kuka kuka kula kuka kuka kuka
2020. ápr. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban mar semmi sem jo. Ne ragaszkodj, megszokasbol ne legyel vele. Ugy tunik mintha idegesitened, zavarnad a jelenleteddel. A sajat onbizalmadat is leepited igy.
2020. ápr. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kuka.
2020. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Az életed csak illúzió! A lakás, a párkapcsolat,..., minden. Az embernek egy élete van, változtass!
2020. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!