Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom közel 40 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom közel 40 évesen ráfüggött egy játékra, már kb. nem is foglalkozik velem. Hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Talált egy játékot és csak azzal játszik. Hazajön munkából, ölébe a laptop és éjszakába nyúlóan játszik rajta. Majd elalszik a kanapén, és reggelig ott van, tehát azóta nem is alszunk együtt.

Ha filmet nézünk, közben is ott a laptop a kezében, ha eszünk, akkor is. Letöltötte a telefonjára, így már bevásárláskor, de volt, hogy vezetés közben is játszott.. majdnem hülyét kaptam, amikor megláttam.


Mondom neki már hetek óta, hogy most már igazán abbahagyhatná, mert ez már elég durva. De ilyenkor visszatámad, hogy én is sokat nyomkodom a telefonomat. Nos, ebben van is igazság, de nekem munkán kívül ott az edzés, a színjátszókör, találkozok barátokkal, tehát van életem. Főzök itthon, pakolok, hogy rend legyen, míg ő a kanapén tesped és játszik. Teljesen kiábrándító a viselkedése, 36 éves férfiról beszélünk és most úgy viselkedik, mint egy kamasz hülyegyerek.


Mit gondoltok, van ebből kiút? Szakítóok? Elég bagatellnek tűnhet, de így teljesen elhidegülünk egymástól.



2019. márc. 16. 16:13
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
75%
Melyik játék?
2019. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%

Mivel játszik,meg mióta tart ez az állapot?

Amúgy ha benned felmerült hogy szakító ok lehet, akkor nyilván lehet.Meg akkor talán vannak más okok is.Nem volt sokat egyedül mikor te hobbiztal? Lehet idotoltesnek szánta a magányos órákra aztán valami aktivitást igénylő játékot talalt..de oka van annak ha valaki így racuppan.

2019. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
86%

Honnan veszed #1, hogy "tramploskodik" a kérdező?


Nem tudom mennyire igényes a környezetére, vagy mennyire érdekli hogy mit csinálsz, de lehet hogy eszbekapna, ha esetleg alig lennél otthon, nem pakolnal utana, nem csinalnal meg neki semmit. Talalkozz a barataiddal, menj at a szuleidhez, stb .. Batyam menyasszonya is hasonló helyzetben volt, a klanhaboru volt batyamnak az elete, meg a munkahelyen is azzal torodott... Ő hetekig probalt beszelni vele, semmi nem változott. Egyik napról a másikra hazaköltözött, 2 hétig nem foglalkozott vele bátyám, utána rájött hogy nem viccel a párja, és eszbekapott, kezdhetett ujra udvarolni hogy visszamenjen a lany... Azota kontrollalja a függőségét a játéktól.

2019. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
17%
Ha néha leszopnád akkor a játékon kívül máshoz is lene.
2019. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
22%

Foglalkozni kellett volna a kapcsolattal, nem a telefonod nyomkodni. Most ő is elfoglalja magát.

32/f

2019. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
17%

*


lenne kedve

2019. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Neki is volt hobbija, ő is járt edzeni. Most már oda se nagyon jár. Mindketten későn érünk haza hétköznap, de együtt szoktunk vacsorázni, meg elaludni, hétvégén meg programozni szoktunk.

Nem hinném, hogy az én programjaim miatt van ez. Neki is vannak külön programjai.

2019. márc. 16. 16:26
 8/46 A kérdező kommentje:
"Foglalkozni kellett volna a kapcsolattal, nem a telefonod nyomkodni." - fú, de kicseszett okos vagy, nem tűnt fel, hogy ő az, aki egész nap a telefont meg a laptopot nyomkodja?
2019. márc. 16. 16:29
 9/46 anonim ***** válasza:
15%
A szexhez sincs kedve?
2019. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
14%
Ha pár napig vagy hétig csesznél rá te is, mit csinál, meg hogy él-e, talán az segítene.
2019. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!