Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti hogyan füveztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogyan füveztek sunyiban, hogy az asszony ne vegye észre?

Figyelt kérdés

26 éves jól kereső nő vagyok, saját céggel, saját lakással, az egyetlen mai társadalomban nem elfogadott "hibám" hogy egy nehéz nap után jól esik elszívni egy jointot. Néha több napos munkáim vannak, hotelből hotelbe megyek, legalább napi 250 kilométert levezetek. Nincs fix munkaidőm, ha vasárnap menni kell hát menni kell. Imádom a munkám, de sokszor nagyon stresszes és 6 évvel ezelőtt rájöttem mi az ami nekem a legjobb a stressz levezetésében. Ez pedig egy jó cigi a kanapmon. Heti egyszer biztos, néha kétszer. Ritkább esetben háromszor. A barátommal 2 éve vagyunk együtt, ő pilóta így teljesen józan életmódot él. A füvet mint "drogot" lenézi, elítélni, gyűlöli. A megismerkedésünk óta tudja, hogy füvezgetek és ez az életem része, de nem beszéltünk soha erről, mert ha vele voltam nem volt szükségem rá, tökéletesen elég volt az ő társasága, így sosem hallotta vagy látta tőlem hogy csinálnám. 3 hónapja viszont nem dolgozik és folyamatosan itt van, minden áldott nap, én pedig kezdek becsavarodni, mert azt érzem ideköltözött hozzám anyám. A szitu mindig ugyanaz, ha rámjön elvonulok 10 percre, elintézem úgy, hogy ne lássa, ne hallja ne érezze, viszont hazudni nem akarok neki, így ha rákérdez mit csináltam nyilván megmondom. Ilyenkor jön a pampogás, hogy az ő összes haverja füves, ezek mind lélekgyengék, nem fogom vinni semmire az életben minek kell ez nekem blablabla. 26 évesen saját cégem és 2 lakásom van basszus, míg ő a mai napig a szüleivel él, a 4000 eurós fizetésből hónap végén már semmi nem marad és nekem akarja elmagyarázni? Persze, megértem ha bárki más ilyen véleménnyel lenne a fűről magáról vagy esetleg rólam úgy, hogy nem ismer, mert ugye tudjuk mi a köztudat a fűvel kapcsolatban. Viszont az, hogy még az anyám is azt mondja ilyen életmód mellett amit élek, amit felépítettem magamnak simán belefér, nehogy már a barátom akarja megmagyarázni, hogy mi fér bele az életembe és mi nem, hogy miz szabad és mit nem. Beszélgetés, érvelés és minden más már megvolt, hasztalan, csak a magáét fújja. Szeretem őt, amúgy nagyon jól megvagyunk és sosem hagynám, hogy egy kapcsolatom rámenjen a drogokra, ellenben azt sem fogom hogy egy másik ember döntsön arról mit szabad és mit nem.

Szóval a kérdés adott. Fiúk, esetleg apukák (tudom, hogy a nők utálják ezt és sok kapcsolatban probléma ez, akár a sör) ti hogy csináljátok sunyiban?


2020. máj. 3. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Anya sem normális, ha egyet ért veled ebben, a pasinak meg igaza van.
2020. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A véleményed tiszteletben tartok, a kérdésre esetleg válaszolni tudsz? Tipped van?
2020. máj. 3. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom hogy hogy jön ide hogy saját céged van, ha megnézed a magyarországon bejegyzett cégek számát, inkább az a ritka ha valakinek nincs saját cége, de elfogadom, ez is biztos valamilyen szempont az érvelésben. De ez nem válasz a kérdésre. A válasz az, hogy nem lehet sunyiban csinálni. Én kb. Bárkin megérzem, ha akár előző nap elszívott egy cigit, a fűre ez hatványozottabban igaz. Lehet hogy a barátodnak nem olyan jó az orra, de nagyon rossznak kell lennie ahhoz hogy ne érezze meg mondjuk fél-1 óra elteltével. Megoldás: Beszéld meg vele, vagy hagyd figyelmen kívül, esetleg szakíts. Azt meg sem merem említeni hogy szokj le, elvégre te, mint jól menő cég vezetője 2 lakással meg egy kacsalábon forgó margitszigettel biztosan jobban tudod, hogy mi a jó neked.
2020. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha a kérdésedre akarsz választ. Válassz olyan partnert, aki ezt tolerálja, esetleg támogatja. Ilyesmivel úgyis lebuksz.
2020. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Ritkán füvezek, de akkor vele együtt. Pont úgy, ahogy le szoktunk ülni dumálni egy pohár borral beszélgetni.


Mi a fsznak vagy vele, ha nem illetek össze?

2020. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Semmi ertelme együtt lennetek. Viszont neked egy elég komoly kezdődő drogfuggoseged van, ami miatt szintén fuggokon kivul kevés lehetőséged lesz párkapcsolatot kiepiteni.
2020. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt te sem gondolhatod komolyan, hogy a sunyiban fuvezes lenne a megoldas...Nem tudom, mennyit teszel bele, de a nyugtato hatast elegge lenullazza, ha utana ugy kell tenned, mintha jozan lennel...???

Konkret tippem viszont nincs, nekem is ment mar ra kapcsolatom erre es masoknal is sok vitat lattam emiatt.

En megfogadtam, hogy soha tobbet nem fogok probalni megvaltoztatni (a drogozasi szokasaiban meg vegkepp) senkit, mert ugysincs ertelme.


Esetleg megprobalhatod csirajaban elfojtani a vitat, pl. ugy, hogy az ilyen napokon az estet nem egyutt toltitek, hanem kulon szobaban, es nem is mesz bele a vitaba, ha elkezdi. Zard rovidre.

2020. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te azt gondolod, hogy ez neked kell és jár, meg ennyi mindent elértél és blabla nem is probléma....


Ha így élsz, így gondolkodsz, rajta!! :

Figyelj Béla én rendszeresen füvezek, az életem része, nincs ebben semmi. Megyek elszívok egyet. PONT

2020. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha nem pusztìtanàtok magatokat?
2020. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!