Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenünk meglehetne, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenünk meglehetne, miért nem működik mégsem?

Figyelt kérdés

Az ő lakásában élünk több, mint 1 éve vagyunk együtt. Erős személyiségek vagyunk,elég sok a vita is emiatt, viszont a békés része, az nagyon jó. Komoly terveink vannak/voltak egymással,sokat nevetünk, szeretjük egymást,mégsem akar összejönni, hogy kérek legyen az életünk.

Van hibám, nem kevés, megis azt érzem, hogy nekem kell folyamatosan veszekedos helyzetekben okosabbnak, higgadtabbnak lennem, mert akkor ő lenyugszik, de ez nem mindig megy, én is emberből vagyok. E téren ő nem akar értem változni, kezelni engem. Sokszor "behódoltam", mert nem bírom a feszkót. Ő szinte sosem kezdeményezett megbeszélést, napokig csak néz maga elé, külön alszik, és sajnálja magát, nem veszi figyelembe hogy lehet ő is hibás, és nem mindig róla szól minden. (érdekes hogy mégis én vagyok beallitva ilyenkor önző embernek)

A mostani veszekedés túlment egy határon, ugyanis a beszólásán összekaptunk, nagyon csúnyán beszélt velem, majd kicsuszott egy anyazas mergemben, amiért később elnezest is kértem,sosem használtam elotte. Amikor kimondtam a szót, tiszta ideg lett, elhordott minden obszcén szóval és meglokott erősen,amit utána vissza adtam, hogy mit képzel, hogy hozzám ér így.

Ő azóta se kért elnezest, pedig úgy érzem, hogy ez fizikai erőszaknak számít egy férfi részéről. Mindenki azt mondja a körömben, hogy ha én meg is lököm, akkor se adhatja vissza. Hiába mondtam, hogy nem beszélhet ilyen tiszteletlenül,és megijedtem, átnéz rajtam, nem szól hozzám. Úgy érzem, nem fogad el engem sok esetben, és most az egyszer örülnék, ha ő közeledne, nem pedig én lennék kihozva hibásnak. Mindig elgondolkodom az ő igazán, lelkiismeretfurdalasom lesz, és ügyesen manipulál is ezzel. Hogy lehet az, hogy ő akkor sem nyit, ha nem neki van igaza? Ezzel a magabiztos leszarassal éri el nálam azt, hogy kételkedjem a saját igazamban. Én miért vagyok olyan gyenge, hogy eleri ezt? Nem akarok ilyen lenni, megis feszengek, hogy véget vet köztünk a dolgoknak.

Kicsin múlna a dolog köztünk, hogy működjön, ha ő is változna értem.

Le kéne mondanom erről? Mindent kezdhetnék elölről, költözés, gyász, belefaradtam az ismerkedésbe is, meg szeretnék állapodni már.



2020. máj. 4. 00:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Jó kis bántalmazó kapcsolatban vagy a maga finomságaival (manipulációk, lelki és fizikai bántalmazások, bűntudatkeltés, hibáztatás, stb.). Emellett tudja hogy mindig loholni fogsz utána, semmi oka nincs arra hogy ha kamuból is, de bocsánatot kérjen.


Az nem erős személyiség aki azt gondolja hogy ő sose hibázik és mindig más a hülye, ezt ostoba, önfejű vakságnak hívják. Pont hogy baromi nagy gyengeség, köze nincs az erősséghez.


A jó kérdés az ez:


"Én miért vagyok olyan gyenge, hogy eleri ezt?"


Azt kéne felkutatni és rendezni magadban hogy miért okésak neked ezek a helyzetek, miért fogadod el hogy manipulálnak, hogy hülyének néznek. Lesz köze ahhoz hogy eleged van már az ismerkedésből és az új partnerekből, de jóval mélyebbre kell ennél ásni.

2020. máj. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Jatszmak. De ismeros.

Tudod nalunk miota nincsenek vitak? Miota nem egy 40 nm-es lakasban hanem egy kerteshazban lakink. Azota soha nem veszekedtunk. Es azota mar az se izgat nyitott e anno felem vagy sem, kinek volt igaza vagy sem. Mert mar gondolko sem akarok ra.

Szoval nincs lehetosegetek nagyobb terbe koltozni? Kell a maganszfera a tér!

2020. máj. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Jaj 1-es nem kell tuldramazni sem.
2020. máj. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A lakás nem kicsi, 70 négyzetméter, itt inkább magamat nem értem leginkább, hogy miért ingok meg az elveimben. Fáj, hogy így kezeli a helyzeteket, és önző embernek állít be, holott ez teljesen rá igaz. Nem is értem, hogy az ilyen típusú emberek, hogy nem látják a valóságot. Fordítva én biztos, hogy elnézést kértem volna, és nem telnének el úgy napok, hogy velem sem alszik.. nagyon kellemetlen ez nekem, ráadásul az ő lakása. Menjek el valahova pár napra? Szerintem még neki állna feljebb. Ezt is félek meglépni, hogy 1-2 napra egy barátnőnél legyek
2020. máj. 4. 00:35
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Az anyázás után, kiraktalak volna.
2020. máj. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én sem voltam rá büszke,ezért kértem elnézést. Nem magamtól jött ki, az ócsárólásom után.
2020. máj. 4. 00:59
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez szerintem is bántalmazó kapcsolat. Visszaél azzal, hogy övé a lakás. rengeteg ilyen kapcsolatz van. A lelki terror is bántalmazás. Gyanítommég nagyon fiatalok vagytok. Mi lesz 10 év múlva, ha most ez van?
2020. máj. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Tehát ha jól értem már egy (!!) év után is ilyen komoly gondjaitok vannak. Ez azért nem túl rózsás..

Én elgondolkodnék hogy 1-mennyire normis hogy meg amikor a rózsaszín ködös időszakban kéne lennetek már ilyen komoly veszekedéseitek vannak, 2-ezeket meg se tudjátok oldani, 3-a párod nem hajlandó semmilyen építő jellegű beszélgetésre.

Én nem jósolok nektek nagy jövőt.

Ezt én el se viselném sorry.

2020. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mégis minek kellene működnie? :'D Bunkó veled, konfliktuskezelése 0,meglök, manipulál...Napokig hisztizik. Igazi főnyeremény xD Inkább örülj neki, hogy házasság, gyerek nélkül kiderült hogy nem illetek össze.
2020. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te választottad, gratulálok...
2020. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!