Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy normális?

Figyelt kérdés
Parom anyukája hozzank koltozott . Vegleg, mivel nem tud mar egyedul lenni egy hazban . Ezzel még nem is lenne gond . De 0-24 be szinte velunk van . Es a parom bejelentette hogy nyaralni is egyutt megyunk, kirandulni , etterembe stb hármasban . Ez egy normalis dolog egyebkent vagy csak engem kerget ki a vilagbol ? Minden egyes nap jobban telik be a pohar es cuccolnek legszivesebben . Hogy lehet ezt megbeszelni a parommal ?
2020. máj. 4. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Normális, higgadt hangnemben.
2020. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy normális,sürgősen beszéljétek meg,mert frankón haza fogja vágni a kapcsolatotokat hidd el. Én is eljutottam egy olyan pontra,igaz még a kapcsolatunk elején a férjemnél,hogy megírtam neki,vagy anyád vagy én,válassz! :-) Nyaralni,mindenhová jött velünk,de még ezt is túléltem volna talán,ha nem pofázik mindenbe bele..Beült az autónkba,és egyfolytában az ő dumáját kellett hallgatni,meg a büdös parfümjét szagolni..Ráadásul a férjem anyuci kisfiacskája volt,se férj se másik testvér..Eljutottunk oda hogy bár szerettem,de mondtam hogy válasszon.Hálistennek nemsokára össze tudtunk gyűjteni annyi pénzt,hogy saját lakást tudtunk venni,onnantól kezdődött a közös életünk,az igazi.Szabjatok egy határt,kettesben töltött időre okvetlen szükségetek van,de megmondom őszintén,én nem tartom jó ötletnek az egyfedél alatt lakást,még ha egy tündér lenne is az anyósom...
2020. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha átmeneti, akkor oké.

Ha párod elintézi, hogy kettesben is gyakran legyetek, akkor oké.


Amúgy pedig erről le kell ülni beszélni, és érvelni. Át kell adni, meg kell értetni, hogy ez miért nem jó neked, és hogy mitől lenne jő mindhármótoknak.


Ha nagyon átbillen a dolog, akkor végül elé kell raknod egy ultimátumot, hogy vagy te, vagy az anyja...

Nem kéne eljutni eddig, nagyon nem! 😕

2020. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az a baj , hogy nem átmeneti . Nem akar már haza menni . Nagyon jo dolga van itt . Hála nekem . Kétgeneracios ház . Kenyelmesen elfér . Főzni minden nap óhaj szerint főzők , mosok takaritok . Igazi bejárónő , szociális segítő lettem . A párom is anyuci egyetlen kisfia . Mar probáltam errol beszélni hogy azert az romantikus vacsorara ne vigyuk mar anyut . De egyszeruen ha megtudja hogy megyunk még a sarki kisboltba is velunk akar jonni .

Mar ezt a nyaralást is mondtam h jo otlet ez turazni strandolni vinni ? Hisz nem bir az anyja 5 meternel tobbet megtenni gyalog. Szerinte majd addig var minket otthon es megfoz rank ." Hahaha " jo vicc.

Mit mondjak a paromnak ? Hogy nem vagyok hajlando menni igy ?! Utana meg itt duzzogjunk egymasra az anyjaval emiatt ?

2020. máj. 4. 15:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt megbeszélni?

Költözz el, vissza se nézz.

2020. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz másik álompasit, mert ez nem az. 😶
2020. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad nem tud már egyedül maradni és végleges a helyzet, így nagyon sok megoldás nincsen erre a problémára. Valószínűleg a párod nem fogja idősek otthonába tenni, szóval az lesz előbb-utóbb, ami szinte biztos, hogy a kapcsolatotok tönkre fog menni és elfogsz költözni. A párodnak esetleg, ha van testvére vagy olyan rokona, aki néha tudna róla gondoskodni az egy jó megoldás lenne az olyan alkalmakra, hogy nyaralás, kikapcsolódásos napokra.
2020. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így éltünk hármasban. Az én anyám ráadásul elviselhetetlen és láncdohányos is, a legolcsóbb, legbüdösebb cigit szívja. Persze a lakásban is....

A párom kb 2 évig bírta és ultimátumot, vagy elköltözünk vagy ő költözik el. Így lett lakás hitelünk.

2020. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Leülteted a párod, és nagyon világosan elmagyarázod, hogy szükségetek van magánéletre, még az sem normális, hogy kopogás nélkül átjöhet, nemhogy mindent együtt csinálni.
2020. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyoldalu ultimátum ertsd anyos hozzatok koltozik minden csak nem megbeszeles. Ez kettotok elete nelkuled nem hozhat döntést.
2020. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!