Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tabletta felér egy ablrtusszal?

Figyelt kérdés
Ma vettem be. Nagyon lelkiismeretfurdalásom van. A kegroszabbkor jött volna most a baba. Mondtam a barátomnak ha mégegyszer ,,balesrt,, lesz nem veszek be. De nagyon lelkiismeretfurdalásom van hogy megöltem.
2020. máj. 4. 17:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarlak ijesztgetni, de én is vettem be esemény utánit (természetesen időben), mégis terhes lettem, szóval muszáj abortuszra mennem. Két hete voltam nőgyógyásznál, megállapította a terhességet, de csak 3 mm-es volt a valami, túl kicsi az abortuszhoz, szóval a héten megyek újra.

Nekem ami segített megemészteni a dolgot az az, hogy jelenleg ez a döntés sokkal több felelősséget jelent, mint úgy megszülni egy babát, hogy tudom, sem anyagilag, sem érzelmileg nem állunk rá készen. Jobb meg sem születnie, mint rossz családba születnie, így is rengeteg ilyen gyerek van sajnos.

2020. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem. Az esemény utáni tabletta a hímivarsejt és a petesejt találkozását, egyesülését akadályozza meg. Ha már megtermékenyült a petesejt, akkor már hatástalan az esemény utáni tabletta. Ezért kell minél hamarabb bevenni. Az abortusz esetében egy már fejlődésnek indult, de még önálló életre képtelen embriót távolítanak el a méhből.
2020. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

(A tabletta hatással van a beágyazódás nehézségére is, úgy alakítja a környezetet, hogy ez (valamennyivel) nehezebben következzen be, nem csak magát az egyesülést akadályozza.)


Ez egy nagy hormondózis, ami felborítja a szervezeted rendszerét, tehát például a közeljövőben, a következő néhány hónapban, lehet kevésbé tudnál tervezetten teherbe esni (hiszen nem tudnád megsaccolni mikor vagy termékeny), de a későbbiekre tudtommal nincs hatással.

2020. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!