Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyik fiut valasztanatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik fiut valasztanatok?

Figyelt kérdés

Eloszor is szeretnem leszogezni, hogy senkit sem hitegetek, korrekt vagyok mindket szoban forgo szemellyel.

Szoval, ket fiu van akik kozott olyan szinten nem tudok donteni, hogy mostmar ide fordultam segitsegert.

Az egyik sraccal mar voltam parkapcsolatban, ami nem mukodott rosszul, de megis vege lett. Ami leginkabb gondot jelentett hogy mas volt az elkepzelesunk a jovonk teren, tulsagosan hatterbe huzodo volt, nem tudtam vele olyan jokat beszelgetni. O sokkal kevesebbel beerte, mint en, se tovabbtanulni, se nagyon nagy almokat elerni nem szeretett volna. De tiszteltem mert a rossz csaladi hatter ellenere nagyon jo ember lett belole, hatalmas szivvel es rengeteg szeretet adott nekem. Nos, a szex az valami elkepeszto volt vele...

A masik fiu sok teren az elozo ellentete, hatalmas almoka, amik megvalosulni latszanak, egy biztos nagyon jo csaladi es anyagi hatterrel. Kommunikativ, magabiztos. Ot kevesbe ismerem meg, de az mar most kiutkozott hogy neki is nagyon jo szive van, es ha megszeret valakit akkor azert barmit megtesz, gondoskodo. O kivul-belul nagyon az en esetem es minden megvan benne amit az elozo fiubol hianyoltam. Viszont a masik fiuhoz kotodom, ot meg meg nem ismerem annyira. Ami miatt nem azt mondom hogy oda vagyok erte, az barmilyen rosszul hangzik de a szex... nagyon nem jo, csak egyszer probaltuk, de az borzalmas volt.

Teljesen el vagyok bizonytalanodva, ugy erzem semelyik dontes sem lesz jo..

Mit tanacsoltok, mit tegyek? Ti kit valasztanatok?

21N


2020. máj. 6. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Szerintetek én kit válasszak? A: A jobb kezem. B: A bal kezem.


25/F, átlagos férfi 2020-ból

2020. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ez a két férfi van a világon. Egyik férfibe sem vagy szerelmes. Szerelem nélkül pedig nem sok értelme van belekezdeni egy párkapcsolatba. Így én egyiket sem választanám, inkább ismerkednék még másokkal.
2020. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyikse
2020. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az exszel szexelsz, a másikkal meg családod lesz. Nem kell mindig választani 🤷‍♂️


Na jó, elismerem, hogy ez nehezen kivitelezhető.

Az exszel mégis mi értelme lenne újra összejönni? Nem működött... ezért szakítottatok. Vagy hányszor szeretnél szakítani vele? Már csak kizárásos alapon is az új fiú a nyerő.

2020. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

az elsővel nem véletlenül nem működött, szóval elhiszem, hogy a közös emlékek miatt hozzá kötődsz, de ez nem jelenti, hogy újra össze is kéne vele jönnöd


a másik srác meg azt írod pont olyan, mint amilyet szeretnél, szóval szerintem annak adj egy esélyt, mert lehet ha jobban megismered, akkor hozzá is fogsz kötődni

az első szexből meg nem kell feltétlenül következtetést levonni, simán lehet, hogy később sokkal jobb lenne, csak elsőre nem sikerült egymásra hangolódni

emiatt ne írd le szerintem

azt tanácsolnám, hogy vele próbáld meg

nyilván nincs garancia, hogy tényleg működni is fog, de nála több esélyt látok a leírásod alapján

ha mégse jönne össze, akkor meg keress mást, akivel tényleg passzoltok, de akkor se fuss vissza az exedhez, csak mert nem volt az olyan rossz

2020. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ha mi azt mondjuk válaszd X-et akkor X-et fogod választani? Ez vicc. Ha nem tudsz dönteni akkor szerintem hagyd mindkettőt, mert úgy tűnik egyik se elég fontos neked.
2020. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elsőt semmiképp, nem működött, mi változott meg hogy újra belemennél? Nem sok értelme van.

A másiknak én adnék egy esélyt. Ha jól értem csak egyszer szexeltetek és az első alkalom egy új emberrel nem mindig jó. Mi volt pontosan a probléma? Lehet izgult, új volt természetes ha még nem vagytok összeszokva hogy nem olyan jó, az exeddel gondolom össze voltatok szokva.

Tehát én a másiknak adnék egy esélyt, kísérletezzetek az együttlétekkel. Ha nem jön össze lépj tovább. Nem csak ők vannak a világon.

2020. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Már csak kizárásos alapon is az új fiú a nyerő."


Szar szex mellett, naná!

2020. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!