Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Melyik fiút választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik fiút választanátok inkább? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval nektek melyik jönne be inkább a kettő közül?

1. Tipikus mai díszb*zi típus, aki nagyon menő a suliban és mindenki rajong érte

2. Jóval visszafogottabb srác, akiért közel sem őrül meg ennyire mindenki, de nagyon kedves tud lenni és őszintén szeretni.

Tudom hogy már sok hasonló kérdés volt, de kíváncsi lennék rá, hogy tényleg teljesen eltorzult-e a mai világunk azzal, hogy mindenki az első típust választja. Még mielőtt valaki rosszalló megjegyzést tenne rám, nem magam miatt írtam a kérdést, ugyanis 24 éves egyetemista lány vagyok :)


2013. márc. 16. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyértelműen 2.
2013. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Diszb.zi kizwrva. Masik :))
2013. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A lányok 99%-a az 1. típusért van oda manapság! :(
2013. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem tudom ki milyen infók alapján általánosít, de én egyértelműen a 2. típust választom, hozzá téve hogy legyen intelligens is. 21/L
2013. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hat lanyok-fiuk az a hirem, hogy baromi rossz korokben mozogtok. Az en kornyezetemben nincs (legalabbis nem ismerek) se olyan pasi aki ebbe a diszb.zi kategoriaba esne, se olyan no, akinek ezek bejonnenek. Eleg sok felszines embert ismerhettek, ha nalatok nem ezek a tapasztalatok.

21F

2013. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2.-at valasztanam. :) Amug sok lany mondja a 2.-at de megis tobbjuk az elsoert van oda az eletben! :)
2013. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Második, nem bírom a díszb*zikat, egy férfi az legyen férfi!
2013. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A 2. normálisnak tűnik. Az 1. felszínes tucat-ember, belül üres és sötét
2013. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most őszintén!!!! Szerinted létezik olyan lány aki tök komolyan az elsőt választaná? Naná, hogy nem. Olyan kérdést tegyél fel ahol nem próbálod befolyásolni a válaszainkat. Ennyi erővel a tükör elé is állhatnál és mondogathatnád amit hallani akarsz, ne is haragudj^^
2013. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9: ha tényleg nem létezik ilyen lány, akkor mégis miért van szinte mindenki rácuppanva az olyanokra, akiknek csak a pofája és az egója verdesi az eget, minden másban meg nagy nullák? (mély tisztelet a kivételnek) A normális fiúkat meg szinte észre sem veszi senki, mert zárkózottnak és távolságtartónak gondolják őket, miközben nem azok, csak nem akarnak a semmitmondó dolgaikkal nagyzolni. Na ezen kellene elgondolkozni...
2013. márc. 16. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!