Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok színész lenne és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok színész lenne és a filmekben csókolóznia kéne, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Elfogadnám. Ő ilyenkor a munkáját végzi, egy szerep.

Nem azért teszi, mert szereti, kívánja a partnerét.

2020. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Hiába lenne a munkája és hiába érteném us, nekem fájna.


De, nem is jönnék össze ilyen férfival, nem értem a művész lelkeket. 😅

2020. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem zavarna. Ez a munkája. Van színész ismerősöm és egyszer szóbakerült ez a "színpadi csók" dolog. Ő mondta hogy te mint ember, színész ott abban a helyzetben baromira nem arra gondolsz hogy most kit csókolsz meg hogy es hogy ez hú de milyen jó, hanem a következő szövegeden stb. Igazából maximálisan hiszek neki.

Szerintem szép hivatás, engem nem zavarna.

2020. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell összejönni színésszel, ha zavar. Tudod, filmekben, színdarabokban igen sokszor csókolóznak.
2020. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. A munkájához tartozik. És nyilván ha összejönnék egy színésszel, tudnám hogy ez mivel jár.
2020. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van párom nemszándékozok színészel összejönni, csak romantikus filmet néztem és elgondolkodtam ezen. Engem megenne a féltékenység ha meg kellene a párom csókoljon valaki mást hiába neméreznek semmit akkor is :D
2020. máj. 7. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
A nem zavar válaszadókat megnézném éles helyzetben hogy mennyire nem zavarná őket.
2020. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha színész lenne a párom akkor el kell fogadnom, hogy ez a munkájával jár.
2020. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt ketté tudnám választani - ha az a munkája konkrétan, nem féltékenykednék, amíg azon kívül nem ad rá okot.
2020. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem színész a párom, és nem zavar. Főleg, hogy ezek a karakterek általában kicsit sem hasonlítanak rá, olyan, mintha egy teljesen másik ember lenne.
2022. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!