Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar a pàrom előèlete?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar a pàrom előèlete?! Vèlemènyetek èrdekelne. Kiderült a pàromról, hogy webkam szexel foglalkozott+ahol lakunk többször lefeküdt màr a 2. unokatesójàval+1× a haverjàval 3asban!

Figyelt kérdés
Ő egy 35 èves velem rettentő normàlis 2diplomàs làny. Sokszor ezen dolgai miatt szorongások, rosszullètek törnek ràm ès így a szakítàs is megdordult sokszor a fejemben

#zavar #előèlete
2020. máj. 8. 04:38
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Szögezzük le, nem vagyok egy full konzervativ de valahogy ezt màr soknak èrzem. Extrèm nagyon nekem. Webcam mèg hagyjàn (nem màs pasikkal csinàlta), de az,hogy a sajàt vàrosunkban a sajàt rokonàval 10 ève majdnem minden èvben mikor szinglik voltak összefeküdtek meg mèg 3asban is,na nee! Morbid nem? Ès mikor sètàlunk ès szembe jönnek velem az ultra ciki nekem. Szar,hogy ilyen sztorik derülnek ki fèlidőben az ember pàrjàrol!:( Csak hàt totàl szerelmesek vagyunk egymàsba így a szakítàs is mègszarabb lesz...
2020. máj. 8. 12:41
 12/44 anonim ***** válasza:
59%
Hidd el sok nőnek van vaj a füle mögött. Nekem is 2 durva dolog, (nem prostitúció) de én már elhatároztam, ha lesz párom nem fogom neki elmondani, pont ez miatt ami most benned van. A múlt az a múlt, felesleges lenne kiteregetni.
2020. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
64%
Volt egy kérdés, hogy a nőket miért szokta zavarni, ha a férfi korábban járt prostizni. Hagy döntse el mindeni, hogy erkölcsileg mi fér bele neki. Itt meg mi van? A múlt az múlt, semmi közöd hozzá. Ha voltál prostinál egy emberi hulladék vagy, de ha a nő előtted egy világi ku****va volt, ahhoz semmi közöd. Milyen jó, hogy a múltja alapján is csak a férfiakat lehet elítélni.
2020. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
18%
She's riding the CC...
2020. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
22%
13-asnál a pont.
2020. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
13%
#15 De látod a sok "erkölcsös" nő lepontozott.
2020. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
32%

13 még csak az sem kell, hogy egy férfi lotyókra fanyalodjon. Ha elmondja, hogy korábban több nőt is megfektetett, voltak egyéjszakás kalandjai, már megy a köpködés, hogy "megbízhatatlan" meg "párkapcsolatra alkalmatlan". Ha viszont valaki a bige webkamera előtt szexel pénzért (és ez csak az, amit bevallott), az rendben van, "a múlt az múlt"...

Érdekes kettős mérce.

2020. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
4%
"normális 2 diplomás lány" :DDDD nálad ezt jelenti a normális? :D
2020. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Èrdekes dolog ez a múltas dolog. Alàírom,hogy amúgy tènyleg elvileg semmi köze hozzà az embernek, de ha màr ilyen extrèm dolgokat tudsz meg 1èv utàn èleted pàrjàról,mint ez a webcam sex (nem pasival), meg 2.unokatesóval rendszeres összejàràs + mèg 1x 3asban is pfeeej! Bocsi de kurvàra bànt,főleg mivel szeretem, csak hàt màr hetek óta mèrgezi a mindennapjaimat (nem alvàs,nyugtalansàg,szorongàs stb) így nyilvàn az ember fontolóra veszi a szakítàst is! Bocsi, nem voltam ilyen szituban! Ez brutàl gyerekek... :))
2020. máj. 9. 01:28
 20/44 anonim ***** válasza:
43%
Ismerek egy szende csajt, baromi cuki, az a tipikus jókislány benyomást kelti. Majd egyszer összefutottam vele egy szórakozóhelyen ahol egy nála 25 évvel idősebb pasival volt. Nem akartam elhinni, majd elárulta, hogy évek óta kavarnak, csak a pasinak van felesége meg a gyerekek kicsik, addig nem állnak össze. Na meg a pasi...brutál trógerül nézett ki..ilyen is van. Amúgy nem védeni akarom a barátnőd, de a másod uncsitesó már nem is igazi rokon.
2020. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!