Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar a pàrom előèlete?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar a pàrom előèlete?! Vèlemènyetek èrdekelne. Kiderült a pàromról, hogy webkam szexel foglalkozott+ahol lakunk többször lefeküdt màr a 2. unokatesójàval+1× a haverjàval 3asban!

Figyelt kérdés
Ő egy 35 èves velem rettentő normàlis 2diplomàs làny. Sokszor ezen dolgai miatt szorongások, rosszullètek törnek ràm ès így a szakítàs is megdordult sokszor a fejemben

#zavar #előèlete
2020. máj. 8. 04:38
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen múltbéli dolog engem akkor bаszоtt fel, amikor egyik exemről kiderült, hogy több fiúval is csak összejárt. De önmagában nem is ez volt a gondom, hanem az, hogy én nem szerettem volna vele (már) párkapcsolatot, csak szintén összejárni, de ő meg párkapcsolatot akart tőlem. Ha most a másik fiúkkal ez működött, velem miért nem akarta...mindegy már, sok éve volt.
2020. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Hàt sajnos úgy nèz ki,hogy szakítottunk,mert nem bírtam megemèszteni a vele kapcsolatos dolgokat! Tudom,nincs köze az embernek a múlthoz, de akkoris cikinek tartom,ha egy làny 3as szexeket èl àt felnőtt koràban is ,meg aki a sajàt rokonàval lefexik! Na meg a webcam. Hàt nem tudom, èn aki màr felesèget keresek ilyenek ne derüljenek màr ki az èn asszonyomról... 😊✌
2020. máj. 13. 04:39
 23/44 anonim ***** válasza:
63%

Sajnálom, hogy végül szakítanod kellett! 😟

Amúgy ha nem a múltat nézzük, hanem a jövőt, akkor mi az, ami elrettentett tőle?

2020. máj. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
38%
Reméljük, jól döntöttél.
2020. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Jövőre nèzve, ha vele maradtam volna talan bizalmatlan lettem volna (alapjaraton is az vagyok ennyi szar utan) es lehet tulgondolom,de olyasmire gondoltam,hogy lehet aki ilyenen eletet elt sokaig,lehet nem.tudna megvaltozni. Pasifalo lanyt aki jelenleg a normalis enjet mutatja nem biztos,hogy szabad komolyan venni. Meg cikinek tartom ezt igy egy kis varosban ahol mar tudjak paran. :((

Nem tudom jol dontottem-e , ezis most rossz nagyon,hogy kulon vagyunk!

2020. máj. 15. 02:20
 26/44 anonim ***** válasza:
38%
Értem. Nem volt most helyes döntés. Ne emészd magad, és kitartást!
2020. máj. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Haat sajnos emesztem magam,mert nagyon rossz,igy kulon is. Par naponta beszelunk, tokre szeretjuk egymast. Felek ez hosszadalmas dolog lesz... :(
2020. máj. 21. 23:30
 28/44 anonim ***** válasza:
22%
Majd elmúlik. Nem ő hiányzik, hanem az érzés, hogy van valakid.
2020. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
51%
Meg úgy nem fog menni, ha beszélgetsz vele. Tiltás, törlés, ignorálás!
2020. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Kàr,hogy ilyen miatt ami múltbeli dolog kellett szakítani a pàrommal! Hiàba a múlt, nem tudtam megemèszteni, elfogadni! Ez normàlis szerintetek?? 😢😢 bocsi vívódom nagyon ...
2020. máj. 26. 01:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!