Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet a gyerekeim apja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet a gyerekeim apja?

Figyelt kérdés
A nagyobbik gyerek 1 éves volt,mikor terhes lettem(mind ketten akartuk...mikroszkóp,hőmérőzés...elsőre sikerült)ekkor elköltöztünk külön,h 2 gyerekkel ne a nagyszülőknél lakjunk!A 2.gyerkőcünk már lassan 7 hónapos,apuka meg már lassan 1 éve lehagyott minket!Hiányozhat neki a kisebbik gyereke?Születésekor látta,húsvétkor,meg 2 hónapja kb utoljára!?Nem keres,h látni szeretné,vagy ilyesmi!A nagyobbik gyereket látja rendszeresen,mert az édesanyjával jóba vok,és ő elszokta vinni,már ott alvásra is!Mit érezhet,ha lát engem meg a gyerekét/gyerekeit az utcán vagy iwiw-en róla képet?
2010. júl. 29. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Latod ez 1 nagyon jo kerdes, en is kivancsi lenek mivel engem anyam is meg apam is lepatintott nagymamhoz csecsemö koromban. Meg szerencse hogy ö felnevelt. :p

Szerintem az ilyen embernek nincs lekiismerete.


26 F

2010. júl. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Új kapcsolata van,és a párjának már nagy gyereke van!Egyszer a nagyobbik gyermekem ezt mondja "apának van Krisztiánja"(nem ez a nő gyerekének valódi neve)!Nagyon sajnáltam,h vajon ilyenkor az alig 2 éves múlt gyerek mit érezhet v gondolhat?!:(
2010. júl. 29. 08:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy miért tehette ezt?Azon kívül,h kihűlt a szerelem.
2010. júl. 29. 08:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy Ti nem vagytok szerelmesek, az a kisgyerek az övé. Amikor megfogant Ő is ugyanúgy akarta mint Te, akkor még szeretett, szóval szerelemgyerek. Tudom, fiatal vagyok, nincs ilyenben tapasztalatom, de én egyszer próbálnék vele beszélni, mert lehet hogy bele se gondol, milyen lehet a gyerekének... Ha utána sem változik a helyzet, akkor megbukott, mint apa, és ezzel nem nagyon tudsz mit tenni. Te légy jó anya és szeresd őket helyette is. :)

20L

2010. júl. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Próbáltunk beszélni...az mindig veszekedésebe ment át:(
2010. júl. 29. 08:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a szitu, bár mi együtt laktunk albiba, és még csak egy gyerekünk van, de mikor a baba 2 hónapos volt és elköltöztem tőle. Ő se nagyon látogatja. És nem érdekel, az ő baja, ha ilyen hülye...
2010. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elírtam, Én elköltöztem tőle a gyerekkel együtt
2010. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igazából szerintem fiú gyereknek csak olyan 16-18 évesen van igazából szüksége az apjára. persze az az ideális ha végig jelen van, de akkor fontos igazán. én se nagyon ismertem fateromat.

24/F

2010. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, kb. 4 hónapos terhes voltál, mikor "apuka" elhagyott. Nem tudom, hogy mit érezhet, ha látja a gyerekeit, de szerintem marhára semmit, ha ennyire érdekelte, hogy születik egy gyereke, meg van neki egy másik is, aki még szintén pici. 2 éves, ilyenkor nagyon aranyosak. Nos, nem tudom, de én biztos megvesznék, ha nem láthatnám a gyerekeimet nap, mint nap. 38F
2010. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!