Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit csaltak meg, vagy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit csaltak meg, vagy aki csalta meg párját mi volt az oka, hogy előbb nem szakított aztán ment félre mással? Min bukik meg a legtöbb kapcsolat? Tisztelet hiánya? kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Túl nagy szabadságom volt és túl sok időm :)

1 éven át lazan csaltam őt, nem vett észre semmit. Aztán elhagytam őt, mert tény, hogy nem az normális párkapcsolat, hogy hetente egyszer beszélünk telefonon

2020. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Személyes kapcsolat teljesen kimaradt?

Miért nem szakítottál előbb ha nem gond hogy kérdezem ?

2020. máj. 10. 17:35
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Én már erősen gondolkodtam a szakításon, de mindig bennem volt, hogy talán csak egy hullámvölgy, talán megoldjuk, talán csak egy kis idő kell nekünk... Aztán egyszer csak besétált az életembe az a bizonyos harmadik személy, és kész, másnap már szakítottam is, mert a hűtlenségem ráébresztett (nem a szex, nem a beszélgetések, hanem eleve az érzéseim, amiket kiváltott belőlem, a reakcióim, a vágyak, gondolatok, ez így mind egyben), hogy nem csak hullámvölgy volt, amit éreztem, hanem egyszerűen pocsék volt a kapcsolatunk és pont. Valószínűleg a hűtlenségem nélkül is szakítottam volna, legfeljebb nem akkor, hanem pár hét/hónap elteltével, mert már tényleg eléggé a végét jártuk a dolognak. Én legalábbis ezt éreztem.
2020. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtad őszintén m!
2020. máj. 10. 17:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egyedüllétnél még egy félig-meddig megfelelő partner is jobb. Egy hosszú házasságban ahol már nincs a rózsaszín köd, kijönnek a másik hibái. Az is amibwn nem passzolnak Pl. Az egyik korán szeret lefeküdni, a másik hajnalban. De nincs olyan kapcsolat ,hogy mindenben egyezzenek. Meg olyan sincs ahol az egyik nem szeret jobban
2020. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Velem egyszer volt ilyen. Kb. fel éve voltam az akkori párommal és épp akkor jött az 1. hullámvölgy. Én pedig elutaztam egy több napos konferenciára. Még a telefonban is folyamatosan b...ogatott a párom, amikor felhívtam. Aztán ott felbukkant egy igazi szexi dög, akinek mindenki csapta volna a szelet, de neki valamiért csak én kellettem...

Az ilyen "alkalmi" elgyengülésnél értelemszerűen az ember nem tud előre szakítani, mivel nem úgy megy el, hogy most aztán bármi lesz, megcsalja a párját.


Viszont az szerintem közös nevező az alkalmi és tervezett félrelépésnél, hogy a kapcsolat 3. nélkül is válságban van, és a megcsalás inkább tünet. Például én otthon csak azt hallottam, hogy milyen x@r vagyok, ezt sem tudom, azt sem csinálom bla-bla, aztán hirtelen jön valaki (aki még jobban is néz ki) és férfiként tekint az emberre...

2020. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És ebben a helyzetben viszont nem tudhatod hogy hosszú távban is férfiként tekint az emberre, vagy csak egy kaland erejéig. Hogy érzed utólag, megérte?
2020. máj. 10. 19:22
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

#7-nek #6 vagyok.

Ebben a helyzetben tök mindegy, hogy hosszú távon hogyan tekint rám, mivel ott mindketten tudtuk, hogy "kapcsolatunk" csak arra a pár napra szól, mivel több száz kilométerre laktunk egymástól (amúgy a csajnak is volt hapsija, ott nem tudom mi lehetett a gond).

Megérte-e? Utána sok ideig rosszul éreztem magam, de így hosszú évek távlatából (azóta nincs meg az akkori párom) úgy érzem, hogy megérte. Amúgy elmondtam othhon a dolgot, ahogy hazaértem, akkor ki is dobott, de elkövettem azt a hibát, hogy kikönyörögtem egy második lehetőséget... Ezután még 3 évet voltunk együtt, de sose volt már jó. Ezt utólag sokkal nagyobb hibának tartom...

Amúgy szubjektív megfigyelésem, hogy létezik az a nőtípus, akit gyakran megcsalnak (az akkori páromnak én voltam a 3. hapsija, aki félre ment, pedig korábban sosem tettem ilyet). Ezt a típust elneveztem "papucs-csinálónak": otthon minden kontrollt fokozatosan meg akar szerezni és "kasztrálni" a férfit. Szerintem egy egészséges férfi erre tudat alatt "lázadással" reagál.

2020. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Ez az utóbbi rész elgondolkodtató

2020. máj. 10. 20:01
 10/15 anonim ***** válasza:

#8 vagyok és érdekelne:

Kérdező, téged csaltak meg, vagy te léptél félre? Emiatt írtad ki a kérdést?

2020. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!