Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az ha valaki megszállot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ha valaki megszállottan szereti a másikat, kisajátítja? Akár valakinek van valamilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz èrzès mondhatni megfojt az èrzèseivel jobb is elkerülni az ilyet mert nem fogsz tőle könnyen szabadulni
2016. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt ilyenben részen. Akkor kezdődött amikor összeköltöztünk (sajnos elég hamar) Egyszerűen arra vágyott a párom hogy minden szabadidőnket együtt töltsük, mindent meg akart nekem adni, mert hogy mennyire szeret, és folyton a s.ggemben volt. De ezt szó szerint kell érteni. Egy szabad percem nem volt nélküle. Volt olyan hogy ő munkába volt, én meg otthon és felhívott csak úgy hogy mi van velem, mit csinálok. Amikor leánybúcsúba mentem akkor halál komolyan megkérdezte tőlem hogy ő nem lehetne-e ott. Vagy amikor nőgyógyásznál voltam akkor mondta hogy milyen borzasztó érzés volt neki hogy más ott hozzám nyúlt. Teljesen kattant volt. Az ilyen embereket kezelni kéne. ez nem a szerelemről szól, csak ők beszélik be maguknak, és ezzel burkolóznak, de igazából ahogy te is írtad, ki akarják sajátítani a másikat, birtokolni. Mindent tudni róla. Mindig vele lenni. mindig hozzá érni, stb... Utólag jöttem rá hogy egyébként szerintem ez nagyon durva, szinte betegség. Azóta örülök neki hogy egyedül vagyok. Természetesen szeretnék még párt magamnak, de egy olyan kapcsolatra vágyom ahol nekem is meg van a saját személyes terem, hobbim, időm, stb. és természetesen a páromnak is.

Szóval ha ilyen emberrel van dolgod, akkor azt tanácsolom hogy menekülj!

2016. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valaki megszállottan csinál valamit... az ritkán vezet jóra, ha csak nem tudós-felfedező, vagy ilyesmi.

Emberekhez ember módjára kell közeledni.

2016. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!