Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még sosem voltam a barátnőméknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem voltam a barátnőméknél?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, mindketten 18-ak vagyunk már, de még sosem voltam náluk. A barátnőm elmondása szerint a szülei senkit nem engednek be a lakásukba, barátnőket se vihet fel, nem hogy fiút. És ráadásul úgy féltik, mintha még ovis lenne. Ő hetente többször van nálunk, már aludt is nálam, bár akkor is azt kellett mondania, hogy egyik barátnőjénél alszik.


Nagyon zavar a dolog, azt érezem, nem is ismerem igazán őt és mintha titkolna valamit. Mit csináljak?


2020. máj. 11. 21:13
 1/7 Savlekotő ***** válasza:
75%
Azt titkolja hogy a szülei vallás sebesültek sajnos..
2020. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit kombinálsz? A szülei nem engedik. Örülj neki, ha a te szüleid nem ilyenek.


Attól fogod jobban ismerni, hogy megnézed, hol szokott szarni?

2020. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismét egy fiatal aki áldozata az olyan ostoba szülőknek akik azt hiszik hogy 18 éves koruk után is kedvükre korlátozhatják a gyereküket. Barátnődet nem zavarja ez? Nem engedik önálló életet élni, el lesz maradva korához képest, ezt fogják vele csinálni még évekig vagy akármeddig? Költözzön el, vagy amikor együtt vagytok akkor keressetek valami szállást, akár már pár órára vagy 1 napra is lehet ilyet.
2020. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szülők biztos, hogy tudnak arról hogy a lányuknak barátja és szexuális élete van?

Szerintem nem. De ha mégis,akkor ebéd vagy vacsora étteremben első lépésként!

2020. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Addig örülj öregem! Engem folyton azzal nyaggat a csajom, hogy járjak át hozzájuk vendégségben, pedig neked megmondom nem különösebben rajongok a családjáért. Jó, ez nyilván elég egyedi eset, de szerintem addig jó amíg ez a legnagyobb bajod!


22f

2020. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát fullra nem kellene emiatt a barátnődre neheztelned. Nem tudhatod milyenek a szülei, konzervatívabbak, szigorúbbak, és emiatt az is lehet, hogy majd azt szeretnék megismerni, aki pl feleségül is veszi a lányukat, és feleslegesnek tartják megkedvelni egy random srácot, főleg hogy 18ak vagytok. És a barátnőd meg erről fullra nem tehet, csak kelted a feszkót.... de minek...
2020. máj. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a barátnőd tehet róla
2020. máj. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!