Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezen megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Párom rendszeresen úgy válaszol az üzeneteimre, mintha el se olvasná őket rendesen. Pl a ma reggeli:

Én - jó reggelt, hogy aludtál?

Ő - Neked is jó reggelt, jól aludtál?


Tehát mintha át sem futná az üzenetet csak reflexből válaszolna és így sokszor kétszer kell megkérdeznem ugyanazt tőle...

Nektek hogy esne?

21L


2020. máj. 12. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Együtt éltek és ha valamelyikőtök dolgozik akkor kezdődtek így? Vagy még nem költöztetek össze, de sűrűn találkoztok? Vagy ritka a találkozások száma? Amúgy írásban tudtok komolyabb dolgokról beszélgetni?
2020. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem vele beszéled meg a problémádat? Könyörgöm, ne legyetek már ennyire szerencsétlenek!
2020. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a férfiak nagy részét nem érdekli az ilyen kérdés, lehet úgy van vele hogy ja, jol aludt ennyi, nem valaszolgat:D Nem tudom. Ha amúgy odafigyel rád meg fontos kérdésekre valaszol, nincs gaz szerintem. De tole kell ezt megkerdezni.
2020. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre külön élünk, dolgozunk mindketten home officeból reggeltől estig, hétközben 1x találkozunk (pl ma este fogok nála aludni) illetve péntektől-vasárnapig együtt vagyunk. Amúgy most tervezünk összeköltözést, élőben nagyon kedves és figyelmes, ott nincs probléma, chaten szokott elég figyelmetlen lenni. De tekintve, hogy kb kinyitja a szemét és egyből válaszol, szerintem közrejátszik, hogy olyankor még alig lát ki a fejéből :D
2020. máj. 12. 08:48
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Nos, ha ilyen akkor kár megsértődni rá. Ha csak ennyi a probléma vele akkor egész normális pasit fogtál ki.
2020. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Palpatine_order66 ***** válasza:
92%
Tipikus példája annak, hogy ha nincs probléma keressünk egyet gyorsan.
2020. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet, hogy egyszerűen csak nem szeret irkálni?
2020. máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
37%

Az ilyen kérdéseket látva jövök rá, hogy de, qva nagy mázlija van velem a férjemmel, mert nem vagyok egy ilyen feszkógenerátor hisztis phitsa :D

Leírhatnám hogy mi a baj veled, de fel se fognád. Ha 21 évesen eddig tart az agyad.

2020. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy ez legyen legnagyobb problemátok. A következő lépés innen már tényleg az, hogy figyeljk, mikor kiket lájkol (nehogy ezen kezdj el agyalni! Ez egy elrettentő példa akart lenni!)


Én speciel utálok chatelni. A nagyobb volumenű kérdéseket lehetőleg személyesen szeretem megbeszélni. Ebből tényleg nem érdemes problémát gyártani

2020. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szereti a small talkot, azt várja hogy te csacsogj neki valamit.
2020. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!