Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen ti is megsértődnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen ti is megsértődnétek?

Figyelt kérdés
Lajkoltam Facebookon az egyik "ex szexpartnerem" félmesztelen, edzős képet, a párom erre berágott, mivel tudja hogy a srác az egyik exszexpartber

2020. máj. 5. 09:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem sértődnék meg, csak kibsználak. Akkor dughatsz azzal, akivel akarsz.



Össze sem jönnék olyannal, aki tartja a kapcsolatot azzal, akivel dugtak előttem.

2020. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Igaza is van, miért lepődsz meg ezen?
2020. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
25%
Nekem is minden volt pasim ismerősom a facebookon.
2020. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Nőként kérdezem: mi értelme volt ennek az egésznek, hogy belikeoltad azt a képet? És még te csodálkozol a párod reakcióján?

Fordított helyzetben te nem vágnád ki a 3. világháborút?

2020. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Attol függ a pàrommal milyen a kapcsolat vagy a pàrom eleve.


Pl ha olyan aki like-ol mindent mindig összevissza nem hatna meg.

De ha nem face arc aki ott él, es kizarolag egy lanyt tüntet ezzel ki annak màr lenne jelentése hogy utàna koslat.

2020. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Jezusom emberek, csak egy lajk volt!!! Attól hogy szexeltunk annó, még csak lajkolhatom ha tetszik. Amugy szinte az összes régi szexpartnerem az ismerősöm, és őket is szoktam lajkolni ha úgy van.
2020. máj. 5. 09:36
 7/29 anonim ***** válasza:
25%
Akkor tulreagàlja
2020. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

#6

Te kérdeztél, mi válaszoltunk. Ha nem vagy képes azt elfogadni, hogy nem az egód által vélt igazság, az igazság, akkor minek tetted fel a kérdést?

Önigazolást vártál csupán?

2020. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

Mégis honnan tudja? Lehet jobb lett volna nem számolni be errōl, hogy kik voltak a szexpartnereid.


Már bocs, de ez fura.. exet szóbahozni még érthetō, de én nem kötném a párom orrára, hogy kikkel szexeltem korábban.

2020. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szánalmas ennyire csorgatni a nyálad utánuk, és igen, tiszteletlenség a pároddal szemben, hogy nyíltan csinálod.
2020. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!