Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja könyörgök virágért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja könyörgök virágért, még nem kaptam. Nem szeret?

Figyelt kérdés

Március elején jöttünk össze és azóta emlegetem neki, hogy mennyire szeretem a virágokat és még nem kaptam. Mindig mikor elmegyünk virágos mellett feltűnően megnézem, mikor filmben valaki virágot kap mindig mondom hogy "óóó" , szerintem egy nagyon kedves és romantikus gesztus.

Mindig arra fogja, hogy hétközben napközben dolgozik, mikor néha este együtt alszunk akkor meg már nincs semmi nyitva, hétvégén meg mindig nála vagyok, az orrom előtt nem akar virágot venni.


Szerintem ez kamu és kezdem unni, hogy kb könyörögnöm kell ezért, pedig tudja, hogy fontos.

Szerintetek?


2020. máj. 12. 12:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy amúgy más apróságokkal meglep. Hoz mindig csokit, vagy vmi kis üdítőt, rendel kaját mikor ott vagyunk meg alapjáraton egy ölelgetős, puszilgatós típus, tehát kifejezi a szeretetét, tényleg csak ez a virág dolog a probléma. :( Nem óriási gond ez tudom, de nekem fontos és már sokszor mondtam neki, ő is tudja, minden találkozó előtt reménykedek hogy na majd most hátha...
2020. máj. 12. 12:27
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél magadnak ha annyira szereted a virágokat! Most komolyan ezért hisztizel? Normálisan bánik veled a srác nem? Ha ad egy monoklit a virág mellé akkor boldog lennél? Nem ugye?
2020. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha más aprósággal meglep, akkor lehet csak virágot nem szereti.


Egy barátnőm, akinek szintén ez volt a problémája, de ő semmit nem kapott, még az utcán egy üdítőt se, mert drága, és a kisboltban olcsóbb, szimpla hamburgerező szintű étterembe se lehet elmenni vele.


Szóval lehet, csak virág ilyen nálatok.

2020. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Apám szokta mondani, hogy a virág a temetőbe való. Szegény anyám ahányszor megkérdezte, hogy "virágot nem kapok?", mindig azt a választ kapta, hogy "nem úgy nézel ki, mint aki halott"...
2020. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
2 vagyok: igen a férjem is ezt mondta. Ő ki is jelentett, hogy virágot sose fog adni nekem. De 5 éve a tenyerén hordoz, és virág nélkül is érzem, hogy szeret. Aki ajándékért hisztozik, az meg is érdemli, hogy megunja a pasi a követelőzést és meneküljön...
2020. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Én névnapra, szülinapra, valentin-napra, ilyenekre kapok, pedig tudja, hogy szeretek virágot kapni: némelyik pasi egyszerűen nem gondol ilyenekre. Édességgel, pár aprósággal mindig meglep, de a virág neki valahogy kiesik a "hétköznapi ajándékok" köréből.

Más kérdés, hogy ha tudja, hogy ez neked fontos, akkor miért nem bír néha-néha venni neked? Nem egy nagy ügy a másik kedvében járni akkor is, ha mi nem feltétlen látjuk benne a logikát.

Egyébként nem hisztizni kell, nagyon rossz taktikát folytatsz. Úgy kell rávenni, hogy néha-néha meglepjen virággal, hogy ha kapsz pl. anyukádtól, vagy barátnődtől, vagy valakitől, akkor megjegyezed előtte, hogy milyen jól esett és milyen jó virágot kapni, mert olyan szépek, pont ez a kedvenced stb. És akkor ő is úgy ad virágot (ha ad), hogy na, azt akarom, hogy jól essen neki, nem pedig úgy, hogy "remélem most már befogja a hisztizést".

2020. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
a virág nem drága kellék. Mond neki, hogy "Vagy veszel nekem virágot bameg, vagy éjszaka nem lesz szex!"
2020. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Azért azt be kell ismerni nőként is, hogy a vágott virágnak nem sok értelme van. Nézegeted 3 napig aztán megy a kukába, de legalább egy szál rózsa 1000 forint.

Az én párom se venne soha vágott virágot, ezt már az elején letisztáztuk, én sem igénylem. Helyette tesz ezer meg egy gesztust amiből egyértelmű, hogy szeret. Ahogy a te párod is. Feleslegesen hisztizel a virágon, az emberek többsége nem fog felesleges dolgokra költeni a vágott virág pedig igen csak ebbe a csoportba tartozik.

2020. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Te már hisztiztél ez miatt itt pár hete/hónapja. Kimutatja a szeretetét, meglep téged, most ez miatt rontod el a saját kedved meg az övét is?

Lehet kapni cserepes virágokat, ültesd el, tovább megmarad.

2020. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Az egy szál rózsa nem 1000 ft és lehet vinni nyugodtan.

Nekem engesztelésnek szokta hozni de szoktam magamnak is venni.

2020. máj. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!