Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek párotoknak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek párotoknak, hogy füvezzen?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 14:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%
Elég komoly mennyiséget kell elszívni ahhoz, hogy anyagilag bedöntsön. Ez az az élvezeti szer ami a leginkább tartja az árát. 20 évvel ezelőtt 2000 ft volt egy gramm. Ez mostanra 2500-3000-re nőtt (egyébként ha nem állat módjára csinálod akkor 1 gramm elég egy hétig). Míg mondjuk egy doboz sör legalább dupla annyiba kerül, mint 20 éve. Szerintem sokkal kevésbé káros, mint az alkohol. Annyi a különbség, hogy az egyik legális a másik meg nem valamint az, hogy totál démonizálva van. Főleg az 50 körüli generáció teszi ugyanarra a polcra mintha heroin vagy kokain lenne. Na azokra családi házak árát lehet rákölteni ha belecsúszol. Ha csak azt veszem, hogy hány család hullik szét alkohol problémák miatt és hány család a fű miatt akkor szignifikáns a különbség. Igaziból egy családot sem láttam tönkre menni emiatt vagy esetleg embert agresszívvá válni a fűtől. Nem állítom, hogy nincsenek negatív hatásai, mert vannak, főleg azoknál akik hajlamosak például depresszióra vagy amúgy is beteges halogatók például. Na, de hogy a kérdésre is válaszoljak: Semmi problémám nincsen azzal ha valaki szív akár napi szinten is egészen addig amíg nem az a forgatókönyv, hogy betép és onnantól kezdve már nem csinál semmit.
2020. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Közös megbeszélés kérdése
2020. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
54%
Bírom ezeket a válaszokat hogy füvezhet, de akkor kereshet mást. Gondolom az ilyeneket az is zavarja akkor ha sikerül párszor berúgnia a párjának.. Ja nem. Csak mert a pia hozzátartozik a magyar kultúrához, a fű meg nem legális, értem. Csaképp az alkoholmérgezettekkel tele a toxikológia, olyan ember meg a világon nem volt még aki túl tudta adagolni a füvet. Ja és nem vagyok egyiknek sem a fogyasztója.
2020. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

#13

Nézz körül az oldalon, eléggé szokták szidni azokat is akik alkoholt fogyasztanak (tekintet nélkül a gyakoriságra és a mennyiségre)....

2020. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
27%
Nyilván nem tilthatná meg neki, de ha füvezne, akkor nem lenne többé a párom. (13-as, nálam ugyanez vonatkozik arra, ha alkoholista lenne, vagy leinná magát, vagy rászokna a dohányzásra.)
2020. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
74%

Füvezzen felőlem, én kipróbáltam, nem az én világom :D fesztiválon nagyritkán szoktunk, mikor már lemennek a koncertek és ilyen hajnali "chill" van, akkor tök jó, de amúgy engem nagyon álmosít és azt nem szeretem, alapjáraton pörgős ember vagyok (spuriznom kéne haha :D)

Emellett nagyon nagyon ritkán évente pár alkalom, pl szülinap, vagy ha kiülünk barátokkal dunapartra vagy ilyesmi akkor 1-2 slukkot szoktam. Én azt vallom, felőlem bármit csinálhat csak ne menjen a munka meg a kapcsolat rovására. Bátyám 10+ éve szív rendszeresen, külföldön él, jó melója van, saját lakása, szociális élete is rendben van. Persze láttam már az ellentetjét is, mikor valakire úgy hatott, hogy paranoiás lett és csak füvezéssel tudott már elaludni is, de ez mindenre igaz. Mindenből van jó és rossz példa. Csokiból is, van aki imádja és nem hízik, van aki 200 kiló lesz tőle. Pedig ez csak egy étel, de ugyanúgy függőség. Kávé, cigi, úgyszintén.


Én pl a gombát próbálnám ki nagyon, meg a spurit. Egyszer szerintem mindent megkell tapasztalni :D


22L

2020. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
37%
Nem engedném, egyáltalán nem. Se az én, se a saját, és se a környezet egészségét ne veszélyeztesse.
2020. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nem kell az engedélyem, ha akar szív, de szeretek tudni róla, hogy éppen szív e vagy sem. Egyébként Kb majdnem minden hétvégén elalvás előtt szoktunk szívni egy füves cigit. Nincs benne semmi rossz, nem vagyunk függők és még mindig kellemesebb számomra az alkohol

23L

2020. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nekem köszi nem, már össze se jönnénk mert utálom a szagát.
2020. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Hm, úgy látszik a drogosok többségben vannak, és lepontozzák a normális emberek válaszait. :(
2020. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!