Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek párotoknak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek párotoknak, hogy füvezzen?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 14:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%
Lehet azért pontozzák le, mert az itteni "drogosok" nem úgy állnak hozzá a többi emberhez, hogy azok nem normálisak. Egyébként csak zárójelben mondom, hogy nem csak az a drog amit a média annak mond. Bármi drog ami addikciót vált ki az emberből. Ez akár a szénhidrát is lehet. A kórosan elhízott emberek is bizonyos szintig drogosok. De persze lehet, hogy igazad van és például az tök normális ha valaki mindennap pálinkával kezd vagy munka után megissza a három sört vagy 2-3 pohár borocskát.
2020. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
32%
Azta te mondod meg ki a normális ember? Kicsit olyan ez, mint amikor a tetkó nélküliek ítélkeznek a tetováltakon. Érdekes, hogy a tetováltat nem szokta zavarni ha a másik ember nem az :)
2020. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
45%

#20

Vagy egyszerűen csak vannak, akik szerint nem csak az a normális aki ugyanolyan mint ők.

És/vagy nem vaskalaposak ami az alkalmi szerhasználatot illeti.

Számomra például furcsa, annyiféle függőséget fogad el teljesen a társadalom, nem értem ez miért lenne rosszabb a többinél.

2020. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Hú, nem gondoltam volna, hogy ennyi komment jön és polgárpukkasztás lesz a vége.


Arányaiban 80%-otok engedékeny úgymond a fű témában, együtt maradna az illetővel. Meglepett.


Oké. Nyilván nem vagyok az anyja, hogy mit engedhetek meg a másiknak, ebben igazatok van... bizonyos szintig; amíg együtt élek valakivel szerintem meghatározhatom, hogy mellettem szívja-e vagy sem, ez nem kontrollmánia; hisz pont azért tettem fel a kérdést, hogy véleményeket kaphassak, már rég perlekedhettem volna, ha kontrollmániáról lenne szó és nem itt kérdeznék. Nyilván az is érv, hogy beszélgethetnék a társammal erről, de nem voltam még így az életben sohasem, és meg akartam mások véleményét is tudni. Akkor tanul a gyerek, ha kérdez, tartja a mondás. Nem mondom, hogy befolyásolható volnék, mert az értékrendem megvan, de a fűről nem tudok hogy vélekedni.

Eddig se ítéltem el, aki csinálta pl., mert véleményem szerint nem olyan szinten káros, mint az alkohol. Viszont a párkapcsolatban az addiktív szerek szerepe... na az más. Nem tudtam/tudok most dönteni erről, hogy jó szemmel nézzem-e, vagy el fogom-e tudni fogadni a másiknál, mert alapvetően nincs ezzel bajom, de párkapcsolatban együttélésnél sohase volt 420 friendly a párom. Talán megér egy próbát, hogy engedjem és ne hajtsam el a francba, sőt nem volt a kapcsolat alatt probléma ezzel, mert az elején leszögeztem neki, hogy nálam a függés kizáró ok. Én is füveztem és abba is hagytam. Viszont most feljött témába, hogy akarja, és ösztönösen húztam a számat: azért, mert sok embert láttam lecsúszni a fű miatt (rendőrségi ügyek és társaik). Nekem csak az illegális résszel van bajom. Ha Hollanidában lennénk kettőt nem szólnék amúgy.

2020. máj. 13. 13:10
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

21, 22, 23 Nem, nem az a normális, aki olyab mint én, hanem az a normális, aki nem drogos. Nyugodtan pontozzatok le, ha ti ennyire szerelmesek vagytok azokba, akik nem csak ilyennekkel mérgezik magukat, hanem még reklámozzás is vagy egyszerűen csak bedrogozva zaklatnak másokat vagy rongálnak.

És 21-es, mégis hol a francban olvastál a válaszomban olyat, hogy az alkoholisták szerintem normálisak?? Mert én nem írtam ilyet, szóval gondolom ezt befüvezve hallucináltad. ;) Az alkoholisták pont ugyanolyan nem normálisak, mint a füvesek, a heroinisták vagy a dohányosok. Ja, és a szénhidrát is nyilván addiktív: ha nem eszel szénhidrátot, éhenhalsz. Ilyen ez az anyagcsere...

De mondom, pontozzatok le nyugodtan, közben meg csesszétek szét magatokat fűvel vagy alkohollal vagy amiv akarjátok.

2020. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"egyszerűen csak bedrogozva zaklatnak másokat vagy rongálnak"

Hol volt szó zaklatásról vagy rongálásról?

2020. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az enyim most is ott legel a karám mellett.
2020. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!