Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek ezt a párotoknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek ezt a párotoknak? Megbíztok benne ennyire?

Figyelt kérdés

Tegyük fel párotoknak lenne egy nagyon jó ellenkező nemű barátja, és néha ott aludnának egymásnál. Volt ilyen előttetek is, és ezért nem akarják ezt 'abba hagyni', azért mert párkapcsolata lett egyikőjüknek, sosem volt szex állítólag, csak így több időt tölthetnek együtt.

Nálatok ez még belefér? Van akkora bizalom, hogy úgy legyetek vele, hogy mégis veletek van, és előtte is meg volt ez a barát?


2017. júl. 19. 16:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Én biztos nem engedném. Elég beteg egy kapcsolat az övék is. Együtt alszanak, de nincs szex? Tudod ki hiszi el.
2017. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%

Mivel nem a szolgám vagy a tulajdonom, nincs szó arról, hogy megengedem-e neki. De ez most mindegy.


Én megbízom a páromban, ez is beleférne. Sőt, kifejezetten figyelek arra, hogy ne rontsam sehogy a baráti kapcsolatait. Nekem is előfordul nagyon ritkán, hogy egy régi jó "ellenkezőneműismerősömnél" alszom (akivel sosem szexeltünk), és a párom is rendben van vele.

2017. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de mar eleve ha ilyen kozeli "baratja" lenne az is szakito ok. Nyilvan dugnak, ez egyertelmu, ha nem aludhat nala majd elintezik valahogy napkozben neha.
2017. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Ez kamu, ha együtt alszanak akkor történik ott más is az alváson kívül.
2017. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Nekem már az is sok volt, mikor egyszer hallottam egy pasitól, hogy azon kívül, azt latolgatta, hogy nem érti a barátnője miért féltékeny a lány barátaira? Felajánlotta annak aki vezetett és nő volt, hogy igyon és aludjon nála..Közben tudja, hogy a barátnője sík féltékeny...

2017. júl. 19. 16:42
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Az OK, hogy taliznak, de miért kellene ott aludni? Napközben dumálnak, és aztán hazamegy és alszik a párja mellett.
2017. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
jogos.
2017. júl. 19. 16:49
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Én sem értem, minek ott aludni. Napközben össze lehet futni és mindenki megy a nap végén a sjaát kuckójába. Eszembe nem jutna se nekem, se a páromnak...
2017. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Én nem jönnék össze ilyen emberrel. Nekem ez sok. Barátkozzon vele, fussanak össze, ha akarnak, de ne aludjon vele, miután amúgy is vele töltött egy napot. Ez azért a csak barátságra nem jellemző.
2017. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

de valaki írta, hogyha összefutnak is megtörténhet az akció, de azt tök sokan engedik.

Tulajdonképpen mi a párommal szoktunk a szabadna is szeretkezni, és isteni.

2017. júl. 19. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!