Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Szakítás után voltam és megismerkedtem egy fiúval, aki mindig a kedvembe járt, foglalkozott velem. Megbeszéltük, hogy nem kezdünk ki mással, de én ezek után lefeküdtem valakivel. Ő elkezdett gyanakodni és elmondta, hogy megérti a helyzetemet, de ezek ellenére sem mondtam el neki. Teljesen megszakadt a kapcsolat, letiltottuk egymást, pedig ő még szerelmes is lett belém. Ezek után másokkal is kavartam és smároltam, amiről valószínű szintén tud. Azóta eltelt egy kis idő és feldolgoztam a szakítást, semmi esély nincs arra, hogy visszacsináljam?


N/20



2020. máj. 12. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Kérd meg a hapit akivel duggál, hogy szívja vissza.
2020. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
30%
Szerintem próbáld meg!
2020. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltatok még együtt a sráccal, de volt már köztetek egy kapocs, amit te felrúgtál, szétszakítottál, jó magasról tettél rá. Természetesen semmi nem kötelezett ahhoz hogy "hűséges" legyél ehhez az új gyerekhez, hisz nem volt komolyabb közötök egymáshoz, de azzal hogy felrúgtad azt a kis bizalmat is, ami kialakult, a vele való jövőt eldobtad magadtól.


Te a gyors dugásokat választottad helyette, amihez megvolt a jogod, de utólag már ne akarj kaparni azért az értékért, ami előtted volt. Hagyd a srácot, hadd élje értelmesen az életét nélküled.

2020. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre semmi esély.
2020. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!