Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellenne tennem?

Figyelt kérdés

Egy barátom a hugával ( saját édestestvérével ) csalja a feleségét. Eddig nem avatkoztam bele, mellesleg fontos számomra a barátságunk, de tudom, hogy ez a nő nem ezt érdemli, sőt senki sem érdemli ezt. Nem szoktam beleszólni mások dolgába, most viszont babát szeretnének , és nagyon nyomja a szívemet ez a dolog. Mit tegyek? A kapcsolata a barátnőjével egyébként tökéletes, kiegészítik egymást.

A feleségem jelenleg 5 hónapos terhes, emiatt is jött meg a kedvük, hogy gyereket vállaljanak, de ha belegondolok abba, hogyha az én feleségem csalna (méghozzá a sogorommal) és senki sem szólna nekem, csak még rosszabbul érzem magam.



2020. máj. 13. 01:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező!

Miért rossz a feleségnek ha nem tud róla? Már régóta ez a helyzet. Akkor lesz boldogtalan, ha megtudja. Miért akarod tönktetenni ha egyébként jól megvannak?

És ha mindig így volt, és tudtál róla, miért nem a házasságkötésük előtt szóltál?



10-es! Büncselekmény? Melyik paragrafus szerint? Ne írj baromságot!


A polgári tv könyv szerint nem házasodhatnak... de az is mellékes, mivel már egyébként is nős. A hűtlenség a válóperben (polgári és nem büntető) bír jelentőséggel.

2020. máj. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom tönkretenni. Csak az, amiben a felesége él, az a világ, a férjéről kialakított kép, stb. Mind nem létezik. Azért meredek valakivel leélni így egy életet, én úgy gondolom. De nem fogok belefolyni inkább úgy döntöttem.
2020. máj. 14. 10:49
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
És ha a kislányát fogja később molesztálni???
2020. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondold végig és hallgass a szívedre én mindig úgy szoktam mert a szívből jött meg érzések soha se csaltak meg senki véleménye nem számít hanem csak az, hogy helyesen cselekedj, a másik ha te nem mondod el el mondja más és kapni fogsz, hogy végig tudtad és csak szó nélkül végig nézted.
2020. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#11 Mióta is nem bűncselekmény?


Btk. 199. § (2) Aki testvérével közösül, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2020. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15-ös!

Köszönöm a tájákoztatást!

2020. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta???
febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!