Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti megsértődnétek ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti megsértődnétek ezen?

Figyelt kérdés
Hogy ha a pasitok azt mondaná egyszer hogy fizesd ki most a saját menüd az étterembe. Meg hogy ne csak étterembe tudj mindig enni ha kikapcsolódtok.És néha nektek is kelljen fizetni bármi másban.Mondjuk azért mert anyagilag a pasid nemteheti meg hogy mindig fizesse az éttermi kaját mert mondjuk muszály spórolnia.

#Étterem,fizetés,
2020. máj. 13. 12:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Az élősködőd helyett azt a pénzt magadra is költhetnéd. Nyers vagyok, bocsi, csak nem tűröm az ilyen nőket (nő vagyok!). Ha úgy van, én fizetek vagy felezünk, ez szerintem totál természetes.
2020. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha randizós időszakban nem tud a pasi éttermet kifizetni, akkor ne oda hívjon meg, nincs azzal semmi baj.

Mikor összejöttek, gondolom a pasi előre tudta, hogy a csaj ilyen, mert az ilyenek azért kiderülnek szerintem hamar, ha valaki mindig lvárja az ilyesmit, szóval nem értem, minek jön össze egy olyan nővel, aki olyanokat vár el tőle, amiket ő nem tud teljesíteni? A pasik igazán befejezhetnék azt a szokásukat (akinek nem inge), hogy magasigényű luxi nőkkel akarnak randizni, utána meg picsognak, ha azokat az igényeket (legyenek azok bármennyire is irracionálisak, mert a mai gazdaságban tényleg nem túl reális az ilyesmi) nem tudják megugrani.


Ha pedig a nő annak ellenére elvárja, hogy a pasi fizessen, hogy ő erőszakolta ki az ebédet, akkor meg le kell állítani a nőt és megmondani, hogy nem viszed el ebédelni, met most nem tudsz erre pénzt szánni, menjen szépen a barátnőivel. Nem kötelező mindenben lesni az óhajait, tessék szépen felállítani azokat a bizonyos határokat MÁR AZ ELEJÉN. Senki nem fogott pisztolyt a pasi fejéhez az első kellemetlen helyzetben, hogy márpedig muszáj elvinni. Meg kell mondani, hogy nem, és akkor a nő majd vagy elfogadja, vagy keres olyat, akinek ez nem okoz gondot. X idő után ez már késő bánat.

2020. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Megismondtam neki és elishagyott.
2020. máj. 13. 15:03
 14/22 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ennyi, legközelebb olyan nővel kell összeállni, aki nem vár el ilyeneket. Neked meg világosan kell kommunikálnod azokat a bizonyos határokat.
2020. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én a felváltva fizetés híve vagyok.


Azt javaslom engedd el ezt a lányt, nem neked való..

2020. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy nekem evidens hogy nagyjából felesben fizetünk, fura lenne hogy ezután szóvá is teszi.

N

2020. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Végülis ez nemis volt probléma.Ez nemis zavart úgy.

Ezt inkább őt zavarta hogy megjegyeztem neki. Meg a félrenézéseket is.

2020. máj. 13. 15:49
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem ilyet soha nem mondaná senki, ugyanis nekem alap, hogy egy kapcsolatban közösen vállaljuk a költségeket, sosem vártam el, hogy bármit fizessenek helyettem. Pláne nem állandóan. De te vagy a barom, ha ilyen nővel együtt vagy és nem tudlak sajnálni.
2020. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Miért lennék barom idővel derültek ki a dolgok.. nem egyből. De nyilván nemjövök össte ilyen nővel ha tudom hogy simlis hűtlen .
2020. máj. 13. 16:24
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem lennék olyannal együtt akivel nem egyezünk ilyen téren. Mi a férjemmel nem járunk sokat étterembe, maximum ha valami alkalom van, pl a szülinapom, de akkor ő fizet, nem azért mert elvárom, hanem mert így gondolja helyesnek. De ha csak úgy mégis betévedünk valahova, akkor felesben fizetünk
2020. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!