Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a szülivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a szülivel megbeszéli az összes vitánkat/veszekedésünket?

Figyelt kérdés

Eléggé lesokkolt, mikor mondta, hogy ő a vitáinkat/veszekedéseinket el szokta mondani, meg szokta beszélni a szüleivel, még a nagyon apróságokat is szinte azonnal. Akkor is ki voltam akadva, hogy ezeket a privát dolgokat miért kell kiteregetni a szüleinek? Ti ezt hogy gondoljátok?

Én el se mondom senkinek, mert szerintem nem tartozik másra, csak aki ebben a vitában van, ő meg rögtön a szüleinak, hát biztos meg lehet a véleményük rólam, pedig egyáltalán nem vagyok hisztis.

Én 25/N, ő 27/F



2020. máj. 13. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem tűnik normális dolognak. Ezt kettőtöknek kellene megoldani, megbeszélni. Másnak semmi köze hozzá.
2020. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Savlekotő ***** válasza:
87%
Majd mikor a kiderül hogy a puhapöcs párod a szexuális életekről is beszámol ne lepődj meg.
2020. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Említettem neki, hogy ezek a dolgok csak ránk tartoznak, de az volt rá a válasza, hogy ő nagyon megbízik a szüleiben és érdekli a véleményük/ álláspontjuk az adott vitában...
2020. máj. 13. 16:52
 4/16 A kérdező kommentje:
úgymond "pártatlan" nézőpontból hogy néz ki a vita, kinek lehet igaza, nekem így jött le.
2020. máj. 13. 16:53
 5/16 Savlekotő ***** válasza:
87%
Az ilyenek miatt van egyre több válás..
2020. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Anyuci pici fia. Jobb ha menekülsz, amíg még lehet. Ez soha nem lesz jobb.
2020. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam, hogy azért mondja el, mert mindig mindent megbeszéltek egymással, megvan a bizalom, a szülők részéről a kíváncsiság, csak hát a pártatlanság, na az már nem annyira.
2020. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Persze, mindent meg lehet beszélni a szülőkkel, mert ők is igénylik hogy tudják, mi van a gyerekekkel és a párjaikkal, de minden vita után szaladni és elújságolni, hogy veszekedtünk, na azt nem.
2020. máj. 13. 17:02
 9/16 Savlekotő ***** válasza:
88%
Az ilyen puha pöcsök miért nem maradnak anyuval? Gyanítom h itt is anyu van a háttérben nem az apja..
2020. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

Valószínű neki ez kell a vita feldolgozáshoz, azaz, hogy kibeszélje valakivel, és ezt inkább családon belül teszi.

7.

2020. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!