Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a szülivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a szülivel megbeszéli az összes vitánkat/veszekedésünket?

Figyelt kérdés

Eléggé lesokkolt, mikor mondta, hogy ő a vitáinkat/veszekedéseinket el szokta mondani, meg szokta beszélni a szüleivel, még a nagyon apróságokat is szinte azonnal. Akkor is ki voltam akadva, hogy ezeket a privát dolgokat miért kell kiteregetni a szüleinek? Ti ezt hogy gondoljátok?

Én el se mondom senkinek, mert szerintem nem tartozik másra, csak aki ebben a vitában van, ő meg rögtön a szüleinak, hát biztos meg lehet a véleményük rólam, pedig egyáltalán nem vagyok hisztis.

Én 25/N, ő 27/F



2020. máj. 13. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

Aki a "mama pici fia" dolgot írta, azzal mind egyet érthetsz Kérdező!!!

És ilyen esetben mindig anyucika áll a háttérben.

"A férfi elhagyja anyját, apját és ragaszkodik az ő feleségéhez"

Így írja a biblia, de egy párkapcsolatban amiből kimarad Isten, az Isten áldása is kimarad. Így hiába erőlködsz mindig alul maradsz. Ha házasságban gondolkodtok akkor megérné egy paphoz, lelkészhez elmenni erről beszélni.

Az Ígében férj van és feleség van, amire lehet építeni, és kialakítani egy egészséges életet. Ahol a szülőnek már csak a sokadik hely jut, nem pedig sétatér két fiatal élete. Egy ilyen kapcsolatban, sajnos mindig alul maradsz, tapasztalatból beszélek. Az Urat kell segítségül hívni, először szolgái, papjain keresztül, majd személyes kapcsolatot kialakítani Vele mindkettőtöknek. És így a kívánságodnak, kérésednek lehet alapja addig, csak ilyeneket vagy mégilyenebbeket fogsz tapasztalni.

2020. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci apuci kicsi fia...
2020. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegyuk fel normalis, mert jo fej szulei vannak, de akkor is ereznie kell, hogy ez bizarr, es nem elmondani neked, hogy elmondta nekik.
2020. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Azt mondja ebben nincs semmi gázos, mert hogy mindent meg szokott beszélni a szüleivel.

Nekem is jó kapcsolatom van a szüleimmel, de azért tudom hol a határ.

Majd leülök vele beszélgetni erről még egyszer, mert ezek szerint nem csak én gondolom ezt elfogadhatatlannak.

Köszi szépen midenkinek!

2020. máj. 13. 19:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem normális
2020. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális dolog, hogy a szüleivel beszéli meg a ti problémátokat nem pedig veled. Később ebből van a válás mert a szülők beleszólnak mindenbe.
2020. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!