Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki megbánta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki megbánta, hogy külön költöztek?

Figyelt kérdés
Férjem közölte, neki elege van a házasságunkból és el fog költözni. Úgy érzem, jobb lesz így, nem nagyon tudunk megmaradni egymás mellett. De mi van, ha rosszul döntöttem.
2020. máj. 14. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Amennyiben tényleg úgy érzitek, hogy nem tudtok egymás mellett maradni, mindenkinek így lesz a legjobb. Az elején azt írod, hogy a férjed döntött úgy, hogy elköltözik, tehát nem értem a kérdést a végén, hogy mi van, ha rosszul döntöttél?
2020. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert már én is gondolkodtam ezen a lépésen, csak nem mertem megtenni.
2020. máj. 14. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Meglátjátok. Elköltözik, majd pár hét után beszéljétek meg a hogyan továbbot. Valószínűleg csak az ijedtség beszél belőled most hirtelen, de 1-2 nap és azt fogod érezni, hogy miért nem lépted meg előbb jómagad.
2020. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan egyszerű...De ha jól érted magad nélküle,soha ne engedd vissza!
2020. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia èn èrtem mit èrzel most

Hasonlo cipöben jàrok vol egy kissebb kitohanàsa a fèrjemnek ittasan ès ott màr betelt a mókus Összepakoltam a fiam ès eljöttünk.

Màr elötte is sok minden bàntott ès nàlunk az egymassal valo komunikàciò mondhatnàm majdnem mindìg csak egyoldalù volt.

Ha valami bàntott èn elmondtam ha öt valami bàntotta azt mondta semmi baja

Besöpörte a szönyeg alà ès az èlet ment tovàbb majd lesz valami alapon.

Mostmàr nagyon bánom hogy elköltöztem mert rettenetesen hiànyzik mèg ezek ellenère is de nem làtom rèszèröl azt hogy szeretnè folytatni

1,5hónap telt el.nem akar rola beszèlni többször is megpróbàltam.

16èvig voltunk egyutt

2020. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!