Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok mennyit híztatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyit híztatok a karantén alatt és ezt, hogy fogadta a párotok ?Őszinte válaszokat várok. (42 F).

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 16:51
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
99%

Csalódást kell okozzak, de nem híztam.

Ugyanolyan egészségesen étkeztem, és a mozgásom is megvolt.

40+

2020. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

1-es.

Mondtam, hogy őszinte választ várok. Az 1, 2 kiló plussz is hízás...

2020. máj. 16. 16:55
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Tudom értelmezni a szavakat, de továbbra is nem a válasz.

1.

2020. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Én babát várok, de még így is stagnál a súlyom. Pontosan ugyanannyi kiló vagyok, mint a karantén előtt, csak a pocakom nagyobb. 1-2 dekát ingadozik, de egyébként változatlan. Két hónap múlva szülök.

Nem törvényszerű, hogy valaki hízzon a karanténban, a férjem a bezártság miatt kezdett megbuggyanni, ezért most kapott rá az edzésre és az egészséges étkezésre, szóval egyelőre 5 kilót szépen le is adott. Ne magadból indulj ki, nem mindenki engedi el magát csak azért, mert mások már nem látják minden nap.

2020. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem híztam semennyit :)


53 kiló vagyok most is

2020. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

5 kilót FOGYTAM.

Nincs párom.

2020. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Én fogytam 3 kilót, de diétázok (néha csalok) és heti 3-4x edzek. Pàrom is fogyott, mert nem járunk étterembe tésztát zabálni. Amúgy azért sem híztunk, mert rendelünk napi menüt, direkt szénhidrátcsökkentettet. Ugye ez miatt nem főzünk tésztát stb. Nem olyan nehéz mértéket tartani. Persze néha becsúszik pár db fánk vagy torta, de így, hogy a főtt kajával meg edzéssel ellensúlyozva van nem hízunk el tőle.
2020. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

1-2 kg az még csak nem is változás. Gyakorlatilag napi ingadozás.

Kérdésedre válaszolva, semennyit nem híztam.

24N

2020. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
78%
Semennyit. Én fogytam 2 kilót.
2020. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
91%
Én 3 kg-ot fogytam. Sokkal több időm van odafigyelni, hogy mit eszek, meg mennyit, normálisan tudok főzni. Nem mellesleg nem iszok alkoholt. (Egyetemista vagyok, azzal együtt jár..) Edzeni ugyanannyit járok mint eddig. (heti 3 futás, erősítés otthon) Meg nagyon sokat jártam a közeli erdőbe túrázni, amikor tényleg elszeparáltam magam az emberektől. Mondjuk a páromnak fel nem tűnt a fogyás se :D
2020. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!