Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok mennyit híztatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyit híztatok a karantén alatt és ezt, hogy fogadta a párotok ?Őszinte válaszokat várok. (42 F).

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 16:51
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
A ruháimon érzem és a tükörben is látom, hogy híztam. Pontosan viszont nem tudom megmondani, hogy hány kilót, mert nem mértem le. Igazából nem különösebben érdekel. Tulajdonképpen számítottam is rá, szóval nem is lepődtem meg. Én soha nem figyeltem oda tudatosan az étkezésemre és nem is sportoltam, ugyanígy élek azóta is mióta itthon vagyok. Viszont az nyilván még így is egy nagy különbség, hogy kb. reggeltől estig a gép előtt ülök és tanulok, vagy alszom. Szóval, még a korábbiakhoz képest is elég monoton és mozgásszegény életmódom van. Ez van, majd lemegy és kész. Nálam nincsen olyan, hogy "bikiniszezon" meg nyár stb., az életemet nem befolyásolja és nem érdekel, hogy most éppen hány kiló vagyok vagy hogyan nézek ki amíg legalábbis nem drasztikus mértékekről van szó. A páromat sem érdekli hasonlóképpen, ez abszolút nem szempont közöttünk. Egyébként ő is hasonlóképpen éli most a napjait és rajta is meglátszik, szintén hízott.
2020. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Nincs párom, de attól még válaszolnék. Idegesít, hogy nem hiszed el, hogy nem hízott el mindenki :D Én súlyt tartok és izmosabb is lettem (sokkal jobban is bírom az edzéseket).
2020. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
55 kg vagyok most is es 175 cm. Egy dekat nem hiztam. Joga, pilates, zumba. Ezeket heti 5x csinalom itthon. Odafigyelek az etkezesemre, semmi edesseg es nasi.
2020. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Túl vagyok 25 kiló fogyáson.

Hónapok óta tartom a súlyom, karantén alatt is, pedig a munkahelyem szünetel és itthon vagyok 2 hónapja.

Ugyanúgy figyelek az étkezésre, sőt, mivel sokkal kevesebbet is edzek sokkal kevesebbet vagyok éhes, nincs szükségem annyi energiára. Az unalom evésről meg a nasiról már leszoktam a fogyókúra elején.

Ja, a párom örül hogy egészségesebb vagyok és nem adom fel az életmódváltást.

2020. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
34-es. Hány kilóból ment le az a 25.
2020. máj. 17. 11:46
 36/45 anonim ***** válasza:
85 voltam, most 60 vagyok (173 centi)
2020. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Gratulálok 36-os. Az a 85 kg azért elég húzós.
2020. máj. 17. 15:06
 38/45 A kérdező kommentje:
Mondjuk az ilyen fogyásnál csak az a veszélyes, hogy eltűnik a mell is.
2020. máj. 17. 15:07
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, és rögtön gondoltam, hogy lesz valami megjegyzésed.

D kosárról "csak" C-re fogyott a cicim, hogy megnyugtassalak.

2020. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Lachesys ***** válasza:
92%
ez a kerdezo igy eli ki magat, varja h vki irjon vmit h hizott vagy hany kilo es rogton ugrik valami pofatlan kobunko megjegyzessel:D istenem... h embereknek ez a szorakozasa...
2020. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!