Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok mennyit híztatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyit híztatok a karantén alatt és ezt, hogy fogadta a párotok ?Őszinte válaszokat várok. (42 F).

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 16:51
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
1,5 kg-t híztam.
2020. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 Lachesys ***** válasza:
61%

en inkabb fogytam, par kilot. mondjuk ram fert, meg a nyaron folytatni akarom, de egyelore csak a kajara tudok odafigyelni, edzeni nem tudtam mert orvosin egesz nap tanultam a szigorlataimra, most fogok allamvizsgazni.


de eleg szanalmas, h rogton ugrasz h vki hízott vmennyit bikini szezon elott.. milyen bikini szezon amugy is, kb semmi rendezveny nem lesz a nyaron es strand se.


ne magadbol indulj ki, es az h 1 db ismerosod hizott sem egy reprezentativ pelda. lol.

2020. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Én 6,5kgt fogytam de mivel előtte is diétán voltam ez nem meglepő nekem.
2020. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Fogytam a rendszeres mozgásnak és a szaunázásnak köszönhetően.

Ha kérdezed hova jártam, van itthon szaunám.


Szóval nem jött be a rosszindulatú kérdésed.

2020. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
19-es. Akkor nem híztál, csak a nadrág ment össze a szekrényben a karantén alatt.
2020. máj. 16. 18:31
 26/45 anonim ***** válasza:
Ketto kilot, mivel ejfelkor eves-rohamom van, de mar le is ment, miota ujra turazom.
2020. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
24-es. Miért volna rosszindulatú a kérdésem?
2020. máj. 16. 19:34
 28/45 anonim ***** válasza:
81%

Híztam 3 kilót végre jól éreztem magam(kileptem egy rossz kapcsolatbol) és össze vissza zabaltam,filmeztem, nem mozogtam semmit.


Mikor pár éve szakítottam vele már egyszer akkor enni se bírtam, hasmenesem volt a stressztől. Ha ettem is egyből mentem wcre gyomorideg miatt.


Szóval engem most egyáltalán nem érdekel, hogy híztam.

Csak az hogy végre boldog vagyok mer nem keseríti többet az életem.

2020. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Egyedül élek, és fogytam. Kis visszahízás után most év elején kezdtem neki újra az életmódváltásnak, diétázásnak (edzeni amúgy folyamatosan edzettem előtte is, azzal nem volt gond, csak most éppen a személyi edzőmmel átálltunk a termes edzésről a videoedzésre)... kicsit féltem attól, hogy a karantén miatt, főleg hogy azért betáraztam nem romlandó kajákból, amik azért inkább a magas kalóriatartalmú, nem annyira egészséges dolgok... szóval féltem, hogy visszaesem. De azóta is vagy fogyok, vagy tartom a súlyom. Azt, hogy konkrétan a karantén alatt mennyit fogytam, arra nem emlékszem, de év eleje óta 12 kilót.
2020. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
A kijárási korlátozás bevezetése után két héttel derült ki a terhességem, rá kb. egy héttel kezdtem el folyamatosan hányni és minden ételtől undorodni. Mivel ez még jelenleg is tart, esélyem sem volt hízni. Ha őszinte akarok lenni, akkor szerintem terhesség nélkül felszaladt volna pár kg a mozgás hiánya és a házias ételek miatt.
2020. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!