Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Párommal együtt vagyunk egy ideje, neki (érthető módon) nagyon fontos , hogy jól kijöjjek a szüleivel, viszont valamiért nem találtam meg velük a közös hangot. Akárhányszor átmegyek hozzájuk olyan érzésem van , hogy azt várják, hogy "benyaljak" vagy szórakoztassam őket. Egyáltalán nem lazák, vagy nyitottak rám.. Amúgy sem vagyok olyan nagydumás csaj, aki előadja magát, ez a viszonyulásuk pedig eléggé megnehezíti a dolgomat hogy feloldódjak náluk ... Az én szüleim teljesen közvetlenek a barátommal már az elejétől fogja, apával a legnagyobb barátok kb. Én még mindig magázom a szüleit. Teljesen az az érzésem van ha átmegyek, hogy ők annyival felsőbbrendűnek gondolják magukat, hogy úgy hiszik nekem kéne őket "betörni" maguktól nem kedvesek. A párommal már beszéltem erről, ő azt mondja , zavarja hogy így vagyunk, és szerinte nekem kéne nyitni sokkal jobban és akkor ők is ezt viszonoznák.. Nemtudom , nekem ez a felfogás nagyon fura, és mivel tudom h azt várják így meg úgy kedveskedjek, nekem annál kevésbé megy ez. Kb megpróbáltam leírni mi a helyzte, kíváncsi vagyok mit gondoltok, én látom rosszul? Ti mit tennétek? Megértem, hogy én vagyok a fiatalabb, teljes mértékben tisztelem őket, valahogy félrecsúszott ez az egész és azóta csak egyre rosszabb a helyzet...
2020. máj. 16. 23:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
A párod téved, a szüleinek kellene nyitni, a tegeződéssel. Az viszont pár a te prekoncepciód, hogy ők felsőbbrendűnek képzelik magukat. Hány évesek vagytok ti és a szülők?
2020. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem pont a tegezodesre gondolok. Egyszeruen atmegyek hozzajuk es van hogy hozzam sem szolnak , csak gubbasztanak. Nekem ez kellemetlen, se egy mosoly se egy semmi ha odamegyek , kb azt erzem h utalnak , de nyugodtan nyaljak ha ugy gondolom , majd ok eldontik h erdemes vagyok-e a kegyukre ... szoval ertitek... egyenkent a huszas eveink kozepen vagyunk, ok pedig 50es elejen
2020. máj. 16. 23:30
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyebkent *
2020. máj. 16. 23:30
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azaz erzesem, h te vagy aki feszkelodik...fogadd el oket igy. En ezt tennem. Mondjuk nekem meg sem fordul a fejembe h azt varjak tolem h nyalizzak. Alkalmazkodni kell probald meg hat ha..,
2020. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Feszkelodik? Hogy erted ?

Lehet furcsanak talalom ,mivel az en szuleim teljesen a masik veglet. Es mar az elso perctol kezdve befogadtak a parom...

2020. máj. 16. 23:32
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Feszkelodsz/kellemetlenkedsz.

En a helyedbe nem vennem magamra. Lehet h nehezen fogadnak el de ha elfogadnak akkor teljes mertekbe.

Volt hasonlo elmenyem csak forditott felallasba. Olyan kedvesek beszedesek voltak vegul kiderult, h a hatam mogott meg elmondtak mindennek..,

2020. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mert kell lepontozni...! Segiteni probalok te meg megsertodsz nint egy taknyos...
2020. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak le.

De nem kellemetlenkedek, a szavaiddal élve.

2020. máj. 17. 00:02
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Az egy ideje mennyi időt jelent kb?
2020. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
több év
2020. máj. 17. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!