Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erről vélemény, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről vélemény, hogy mindig egy fél órás teendő helyett 2 órát csrszne el a barátnőtök valamire és ezért kevesebb időtök jut egymásra?

Figyelt kérdés
Ma például nekiállt fokhagyma krémlevest csinálni ami kb. fél óra, aztán még ezt meg azt csinálni, és ez minden alkalommal így megy. A családban ott lakik a nagymamája, húga, anyukája és neki az élettársa, tehát általában nem tudunk kettesben lenni mert valaki mindig oda megy. De most végre van egy szabad napunk kettesben, és akkor is értékes órákat veszítünk (neten tudunk a vírus miatt egymással foglalkozni így segíteni nem tudok neki). Viszont mindig ez megy, hogy van valami amivel órák mennek el. Titeket nem idegesítene? Ha ez nem lenne így minden alkalommal még nem is izgatna. Ma így például csak kb 4 óránk maradt szabad egymásra. Megbeszélni ezt nem igazán tudom vele. Húga nem segít annyit a házimunkában mint ő, hiába van kérve. Az anyja hatalmaskodó, elnyomó típus. Szinte csak azt hallani tőle, hogy utasítást ad valamire a házban. Mamája is már a fejéhez vágta, hogy takarodjon onnan a francba ha nem hajlandó alkalmazkodni. Engem már ki utáltak, mert én szerintük drog díler vagyok, mert 22 évesen van egy alap felszereltségű Skoda Fabiam. Illetve nem az vagyok akinek mutatom magamat stb stb... 1 éve vagyunk együtt. De nem is kimondottan ez a lényeg most, viszont erről is írhattok véleményt.
2020. máj. 17. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Felnôttek vagytok, költözzetek össze.
2020. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

jajj, neee..

Kifogtál egy dolgos lányt, aki a családja kedvébe szeret járni, segít a házimunkában, főz.

Ha meg csak a körmét reszelgetné meg youtubozgatna, akkor meg az lenne a gond.

2020. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Úr isten felháborító, hogy valaki rendesen megcsinál valamit... Remélem troll kérdés...
2020. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy a többiek fele annyi házimunkát csinálnak, a 17 éves húga kivételével aki szinte semmit, mert szerintük ő nem ért például a mosogatógéphez. Holott csak meg kéne neki mutatni.
2020. máj. 17. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!