Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kéne vele, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne vele, de félek tőle. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem részletezem nagyon, mert hosszú lenne. 1 éve együtt, fél éve közös albérlet. A problémák az összeköltözés elején kezdtek előjönni, és nem a háztartás vezetés miatt. Minden jól működött, de kicsit korlátozva éreztem magam. Ha telefonáltam megkérdezte ki hívott, ha chateltem kérdezte kivel, ha vásároltam már hívott telefonon, hogy hol vagyok, látja, hogy már 20 perce fizettem a boltban (beugrottam általában a pékségbe is utána....), ha elmentem találkozni barátnőkkel egyrészt mindig összeveszés lett a vége, mert vagy előtte vagy utána megsértődött, közben hivogatott, irogatott, néha barátnőimnek is írt, hogy velük vagyok-e.

Barátaim szerint ez nem normális, én eleinte elég elvakult voltam vele szemben és ráfogtam, hogy csak félt. Hát nem.

Mióta home office van boltba se mehetek egyedül, múltkor lementem 20 percre futni amíg ő aludt, visszajöttem és megrángatta a karom, hogy hol voltam. A minap kollégákkal skypeoltunk, körülbelül 15 perc volt az egész, közben ő fújtatva járkált körülöttem és amint leraktuk a hívást orditozott, a falnak is nekilökött, hogy ez nem normális, a kollégáimmal kolléga viszonyt kell tartani és nem barátit.


A helyzet az, hogy két nappal ezelőtt vita volt, mert megsértődött, hogy este nem akartam szexelni vele és megütött kétszer. Kimentem a nappaliba aludni és egész éjjel azon gondolkoztam hogy hogyan szakítsak.

De nem merek.

Szüleim külföldön élnek, nem tudok hazaköltözni sehogy. A barátnőim nagyrésze nem is beszél már velem, mert a párom teletömte a fejüket és konkrétan "tiltott" tőlük, amelyik még kedvel, az pedig a családjával lakik és nem tudnának befogadni. Pénzem külön albérletre, kaucióra nincs, de itt se akarok maradni.

Reggel 7 körül próbáltam vele leülni beszélni és mikor felhoztam neki, hogy lehet jót tenne egy kis különlét, kishíján habzó szájjal verte a szekrényajtót és azt mondta ha kiteszem a lábam azon az ajtón megfog találni és nem lesz jó vége.

Azóta nem szóltunk egymáshoz, dolgozunk, de rettegek. Folyamatosan figyel. Ha wc-re kimegyek akkor is kinéz a szobából.

Szerintem ha rendőrt hívnék összeverne mire kiérnek....


Mit tegyek?


2020. ápr. 22. 09:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el egy baráthoz és távolról intézd a dolgaidat. Csak úgy menj oda hogy valaki elkísér.
2020. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasni is rossz. Nincsen egy erős, határozott fiú barátod, vagy rokon, akinek szólhatnál, és érted menne? Megjelenik szó nélkül, te bejelented, hogy ott hagyod, és összepakolsz míg ott van, és elhúzzátok a csíkot...

Így, hogy 0-24-be együtt vagytok, szerintem máshogy nem fog menni..

Dolgozol, sulizol?

Egy osztott szobát nem tudnál kivenni? Esetleg szüleid nem tudnának ennyi pénzzel támogatni?

2020. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Keresd fel azokat a barátnőidet, akikkel már nem beszélsz, hogy segítsenek. Ha igaz barátaid voltak, segíteni fognak ezután is.

Egy szobára sincs pénzed? Azért szobát még Bp-n is lehet találni lakótársakkal. Valamelyik kolléga, akivel barátibb a viszonyod?


Mindenképpen el kellene menned, de azt is úgy intézd, hogy odahívsz valakit, ha kell akkor rendőrt. Amikor kimész boltba, felhívod a rendőrt vagy egy férfi ismerőst/kollégát, és velük mész vissza. Vagy amikor ő megy el boltba, akkor hívod fel őket. Mivel nem az övé a lakás, ketten éltek ott, gondolom nem mondhatja meg, hogy bemehet-e az illető aki "megvédeni" jött téged. De valamit mindenképp találj ki és menekülj!!!!

2020. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva. Én kivennék egy Airbnb-t pár napra (most vannak jó olcsón), hívnék egy taxist és megkérném, hogy segítsen levinni a dolgaimat... Gondolom, fiatal vagy, ha nincs pénzed. Kérj a szüleidtől.
2020. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Elmebeteg ez az ember. Látszódik rajtad, hogy megütött? Ha igen, akkor azonnal menjél rendőrségre, jelentsd fel.

Egy évvel ezelőtt hol éltél, nem tudsz vissza menni?


Mond meg a szüleidnek, hogy mi a helyzet, biztosan fognak segíteni akár anyagilag is (új albérlet).

Barátokra is támaszkodhatsz, elég ha rövid ideig befogad valamelyik, amíg keresel lakhatást.


Azt ajánlom, hogy amikor elmegy valahova, gyorsan pakolj össze és menekülj. Mire hazaér már legyen letiltva mindenhol. Ha erre nincs lehetőség, akkor a rendőrség segíteni fog.

2020. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Dolgozok, home officeban. Én 22 éves vagyok, ő 27.

Az a gond, hogy 1 percre se vagyok egyedül. Mint írtam mióta home office van, boltba se mehetek le nélküle. Tényleg sehova. Max a wc-re, vagy a fürdőszobába van nyugtom nélküle, de azonnal meghallaná, ha telefonálnék és számon is kérné. Tényleg sehova nem mehetek nélküle, ellenkezni meg nem igazán merek a jelenlegi helyzetben...


Van egy két kollégám akivel jobb a viszonyom, de attól tartok ellenőrizgeti a messengerem. Mikor éjjel alszok hallom, hogy sokat matat az íróasztalon, ahol tárolom a telefonomat, szerintem olyankor átnézi a beszélgetéseimet. Ezt a kérdést is törölnöm kell estére az előzményeimből, mert kitudja... tényleg borzasztó a helyzet, teljesen tanácstalan vagyok.

2020. ápr. 22. 10:23
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Klasszikus bántalmazó kapcsolat. :( Mindenféleképpen el kell, hogy költözz onnan, minél hamarabb! Elhiszem, hogy félsz, egy ilyen ember fokozatosan építi le a kapcsolataidat, hogy a végén már senkire se számíthass.

Végig kell gondolnod, van-e esetleg olyan rokonod, unokatestvéred, nagybátyád, kollégád, még meglévő barátod, stb, akire számíthatsz. Bárki, akihez odaköltözhetsz pár napra, hétre.

Vannak különböző segélyszervezetek is, bántalmazott nők számára, velük is felveheted a kapcsolatot, segítenek kilépni ebből.

[link] [link]


Tarts ki, és keresd meg a megoldást mihamarabb! Ez az ember csak rosszabb lesz! Ez egy lelki sérült, önbizalomhiányos szerencsétlen, aki azért bánt téged, hogy saját magát kevésbé érezze korcsnak.

2020. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus személyiségzavar. NANE vagy mica neve a bántalmazottak segélyszervezetének, keress rá. Mihamarabb el kell költöznöd onnan. Utána pedig pár szekrény ismerős kicsit jobb belátásra kell, hogy bírja.
2020. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ő alszik fogsz két nagyobb táskát bele pakolsz ruhákat meg ami fontos, és hívsz egy takxit valaki csak befogad... Én is így léptem le bár engem otthon az anyám bántalmazott keményen de bevált.
2020. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!