Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kéne mondani, hogy szexmunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne mondani, hogy szexmunkát végeztem a kapcsolatunk előtt?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, ő nem tud erről.. Igazából rajtam kívül senki sem tudja.

Mostanában többször eszembe jutott az a pár hónap, egyszer majdnem elszóltam magam.

Nem utcasarki kategória voltam, hanem volt pár férfi, akivel rendszeresen találkoztam, 'sugar daddy' - k voltak. Diákmunkából éltem igencsak szarul Budapesten, senki sem támogatott.


2020. máj. 15. 01:35
1 2
 1/18 Lachesys ***** válasza:
65%
hat ez necces, attol fugg. van olyan pasi aki elfogadna, de a nagy tobbseg szerintem nem. csak te tudhatod, hogy milyen ertekrendu a pasid. en mondjuk vagy a leges legelejen elmondtam volna, 4 ev utan szerintem felesleges ezzel bolygatni az allovizet.
2020. máj. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit vicces, hogy mennyien adják elő, hogy az őszinteségre épül egy kapcsolat... Aztán mégsem akarnak őszinték lenni.

Már 4 évvel ezelőtt el kellett volna mondanod.

2020. máj. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Valóban necces, hat ha ezzel jobban erezned magad, hogy elmondod.Kozhelyes de ha szeret elfogadja megis csak 4 eve vagytok együtt.De ezt azert finoman kozold vele ha elmondod neki. De amúgy te tudod hogy vélekedik erről a dologról, hogy reagálna rá ha kiderülne. De neked ez a úgymond fekete pont az életedben amire nem vagy büszke, sokan nem mondják el az ilyeneket, sokan igen.Ez a te döntésed
2020. máj. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ mit adtál elő magadról, ha szentnek allitottad be magad akkor ez hideg zuhanykent erne ot valoszinuleg
2020. máj. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Most már szerintem hallgass róla. Ezt vagy a kapcsolat elején kellett volna elmondani, vagy soha. Mert nem tudhatod hogy reagál rá. Több mint valószínű, hogy dobna, és nem azért mert ilyen munkát végeztél hanem mert nem voltál vele őszinte. Pláne így 4 év után ezzel előrukkolni necces Értem én hogy őszinte akarsz lenni vele - most már - de az elején kellett volna.
2020. máj. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Savlekotő ***** válasza:
31%
Az egyetemista lányok 50 % ezt teszi tette legalább egyszer,ezt mindenki tudja,diákmelóból nincs luxi ami ennek a típusnak kell,ma a nők 60% a pénzt nézi a sima férj pár választásnál is a gyereket is attól akarnak aki gazdagabb szebb jobb tökösebb,erre vannak programozva. Egyre kevesebb a tisztességgel játszó nő. Szerintem hallgass,ha nem szeretnél facer lenni,4 év után nem kell őszinteségi rohamot kapni,ezt az elején kell közölni,nem 4 év után oda vágni hogy amugy egyetem alatt fizettek a p námért,bocs..
2020. máj. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha eddig nem mondtad el, ezután se tedd. Én tutira dobnám ha ez kiderülne a páromról, nem érdekel mennyire szeretem.
2020. máj. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Ne mondd el véletlen se.A férfiak ezt nagyon nem díjazzák.Másfelől meg nem kell egy kapcsolatban sem éppen mindenről beszámolni.Mi van ha szakítatok és mindenkinek elmondja az okot? Az elég ciki lenne ráadásul lehet problémád is származhatna belőle (munkahelyen,vagy a környèken, ahol laksz)
2020. máj. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem mondanám el. Sőt ha véletlen megtudja, akkor is szépíteném a helyzetet. (pl. csak egy ilyen pasid volt, és nem te kérted a támogatást, de elfogadtad)
2020. máj. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanék mindent, de én alapból úgy élem az életemet, hogy nem teszek olyat, amit úgy érzem, titkolnom kellene. Így könnyű őszintének lenni.
2020. máj. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!