Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy derítsem ki, hogy van-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy van-e közöttük valami?

Figyelt kérdés

Férjem picit gyanús. Mindig is volt egy rossz megérzésem. Utóbbi időben megfigyeltem, hogy ha dolgozik, és épp egy bizonyos kollégája is dolgozik, akkor délutánonként eltűnik 1-2 órára. Egyébként alapesetben állandóan a telefonját nyomkodja, ilyenkor írja a messenger, hogy 2 órája stb nem volt elérhető.

A munka olyan, hogy simán megtehetik, hogy eltűnnek, tudom hogy volt már fenn nála, többször is, és ami a legrosszabb, hogy mikor másik kollégákkal találkoztam, ők is elejtették a célzást, hogy sokat lógnak együtt, de azt a kollégát nővel meg sosem látják... lehet h meleg.

Hát a férjemnek sem nagy az étvágya, ha vetkőzöm előtte, meg sem néz. Munkanapokon mindig fáradt, nincs kedve a szexhez, de ha itthon van több napon át hétvégén, akkor akár minden nap.

Úgy összességében gyanús.

Mi a véleményetek?


2020. máj. 18. 14:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja egyébként egész nap hívogat, vagy küld valamit. Ezért is lett gyanús, hogy újabban délutánonként kiesik ez az idő.
2020. máj. 18. 15:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy biszex?🤔
2020. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak más jelek is, hogy a saját neméhez is vonzódik vagy csak az, hogy eltűnik Messengerről 2 órára és hogy munka után fáradt és nincs kedve veled lenni?
2020. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem aktív szexuálisan. Soha nem néz meg, ha vetkőzöm előtte.

A reggeli szexet szereti csak, nyilván olyankor alapból is áll...

Picit feminin.

Poénból szokott nőcisen táncolni.

De nyilván nem ezeken múlik, de úgysem mutatná ki.

2020. máj. 18. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Necces...
2020. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, ezek nekem még mindig nem erős érvek a férjed homoszexualitása mellett. Ha házasok vagytok, akkor gondolom már együtt vagytok egy pár éve, jó sokat látta már a meztelen tested, így nem meglepő, hogy nem bámul öltözködés közben... Beszélj a férjeddel őszintén erről a félelmedről.
2020. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta, kérdező?
2023. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!