Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy deritsem ki, hogy megcsal e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deritsem ki, hogy megcsal e?

Figyelt kérdés
Párom egyre többször marad ki. Hazajön 5körül munkából aztán 7kor elment, hogy visz egy szerszámot a haverjának mindjárt jön. Ennek már több mint 2 óra hosszája. Ráadásul van egy 4 éves gyerekünk is vele se foglalkozik szinte egyáltalán. Ez hogy eljár itthonról már 2-3 hónapja megy, szinte 2 naponta és már kezdek besokkalni. Ő éli a világát én meg itthon lesek a gyerekkel. 28 éves vagyok nem akarom az életem egy ilyen kapcsolatban leélni.

2020. ápr. 3. 21:12
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
75%
Google helyelőzmények, ha nem törli, meg ha tudod a barát címét. Volt nála szerszám vagy csak a "sajátja"?
2020. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Jelszó van a telefonján nem tudok belenézni. Nem tudom vitt e valamit mert bent fürdettem a gyereket
2020. ápr. 3. 21:15
 3/48 A kérdező kommentje:
12 km-re lakik a barátja és mivel elment autóval így nem tudok utána se menni
2020. ápr. 3. 21:16
 4/48 anonim ***** válasza:
89%
Becsempészném a a telefonom a kocsiba és elindítanék egy GPS trackert, majd ha hazaért megnézném merre járt...
2020. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%

Mit szokott még mondani hogy hova megy? Ezekről esetleg meg tudsz bizonyosodni hogy igazat mond?


Nehogy mondd neki h gyanakszol, mert akkor óvatos lesz, és nehezebb dolgod lesz kiugrasztani a nyulat a bokorból ha tényleg gáz van.

2020. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Fürdik mielőtt elmegy?
2020. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Általában fürdik igen de tiszta olaj a ruhája mindig mert autószerelő így amúgy is fürdik mindig egyből ha hazajön
2020. ápr. 3. 21:37
 8/48 anonim ***** válasza:
70%
szinte biztos hogy megcsal,mondom ffiként.
2020. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Mindig a haverokra hivatkozik. De nem akarom tőlük kérdezni ott van e, ott volt e mert úgyis visszamondanák neki
2020. ápr. 3. 21:39
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?Ha hívod telefonon felveszi?
2020. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!