Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy derítsem ki, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy mit csinált a pasim a kocsmában?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat.

Volt régen egy törzshelyünk a barátommal, ahova rengeteget lejártunk, de sajnos olyan társaságnak lett a törzshelye, akik kavarták közöttünk a dolgokat, így nem járunk már oda.

Vannak közös ismerősök, stb.

Aztán a párom 2 hónapja lement a helyre, mert külföldről haza jött a haverja, és más kocsma és beülős hely nincs a közelünkben, ahol lenne élet.

A lényeg, hogy totálisan megbíztam a páromban, meg minden, viszont elkezdődtek furcsa jelek megjelenni:

felkerült róla egy kép az egyik közös ismerős által, ahol a kocsmában ül a haverjával és egy idegen csajjal. Amikor megkérdeztem ki a csaj, közölte, hogy a nevét se tudja, csak oda jött hozzájuk beszélgetni.

Aztán mondta, hogy oda ment hozzá két csaj(akiket nem ismerek), hogy együtt vagyunk-e még.

És most jön az, ami kiakasztott: megláttam a facebookon, hogy vagy 5-6 csaj van a kocsmából ismerőse, most ismert meg.

Nem szóltam neki erről, hanem közöltem vele, hogy a legjobb barátnőm(aki messze lakik) jön el hozzám, és elmegyünk ebbe a kocsmába, amire TELJESEN kiakadt, hogy én minek akarok ebbe a kocsmába menni és semmiképp ne menjek oda és ordítozott.

Szerintetek? Mit kéne tennem?


2019. jan. 15. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Menjetek el a kocsmába. Legfeljebb kiderül, hogy miért nem akarja, hogy ott szaglássz.
2019. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mit csinálhatott, de kérd számon. Az, ha bementek kíváncsiskodni a barátnőddel, nem fog jóra vezetni. Üljetek le, beszélgessetek, kérdezd meg, hogy mi történt. Sajnos mi nem tudjuk megmondani helyette, hogy mi történt. Lehet, hogy csak panaszkodott rólad, lehet hogy félrek....

Ülj le vele beszélgetni!

2019. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

Menjetek el a kocsmába, igyatok, ajvékolj jó hangosan, hogy jajjajjajj ki kellett dobjad a hapsidat, majd menj haza. Várd a hatást.

32/f

2019. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rockarc ***** válasza:
95%

Csomagolni. Nem vicc, igy meg okkal sem viselkedik az ember. Ha pedig van ok, akkor meg azert. Ok nelkul meg kifejezetten durva lenne. Majd a kocsmatunderek elvegzik a tobbit.


42F

2019. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig lehet semmi nem történt.Csak odamentek a csajok a külföldi pasi miatt.Nem akarja,hogy kocsmàba menj.Hát...egy férfi sem örül,ha a barátnője kocsmázni megy...de ennek ellenére nem kellett volna visszajelölni a csajokat facen.Ha lett volna valami,szerintem diszkrétebben viselkedne,jobban titkolózott volna.Habár én még nem voltam féltékeny,lehet naív vagyok...
2019. jan. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj le nyugodtan, megtiltani nem tilthatja meg. Azóta lement arra a helyre többször is?
2019. jan. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy utolsó rongyként vagy kezelve, ordítozhat veled és megtilthat neked dolgokat. Ezek után nem mindegy, hogy megcsalt-e téged valamelyik csajszival, vagy sem? Egyébként nyilván volt valami, ha szobára nem is mentek. Csak tudnám, miért nincs se önértékelésed, se tartásod, és hogy vagy képes ilyen alakokkal összeállni. Ez téged is minősít.
2019. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
De nem tetszik nektek, ha valaki olyan tanácsot ad, hogy viselkedjen felnőttként!!! Egyből meg kell ilyeszteni, hogy félrekrt a pasi, meg egyből csomagoljon, mert ez nem állapot stb... manapság nem divat értelmes, felnőtt emberek módjára BESZÉLGETNI? Persze, ha nem akar/ nem ad normális választ, az más. De miért jó nektek az, ha rávesztek egy sérült nőt arra, hogy viselkedjen féregként, és játsza az eszmetrükköket?! Komolyan.................
2019. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!