Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy nem érdemlem meg a páromat?

Figyelt kérdés

A barátaim és a családom is többször kifejtették a véleményüket, hogy a barátnőmmel hatalmas szerencsém van. Viszont idővel a lány rá fog ébredni, hogy jobbat is érdemelne.


Művelt, két diplomás, csinos és értelmes lány. Aki állandóan a tudását bővíti. Nem olvas celebekről és a divat sem központi kérdés nála. Tehát tudatosan kezeli a pénzügyeit és nem vásárolgat meggondolatlanul.

Szeretetteljes, megértő velem. Nyíltan kommunikál. Nem hisztizek és nem követelőzik, csak szeret úgy ahogy vagyok.


Érezhető, hogy kilóg az alpári suttyó baráti körömből, a tanyasi családomból. Az ő családjában az érettségi a legmagasabb iskolai végzettság, viszont a barátnőmet örökbefogadták. (A vérszerinti szüleiről nem tud semmit sem)Tehát hasonló értékek mentén nevelkedett mint én, viszont képezte magát és a családja támogatta.


Egyelő félként bánik velem, sosem érezteti, hogy különböznénk. Ha felvetem neki a dillemámat azt mondja, hogy badarság.


Mardos a kín emiatt, hogy mi lesz akkor ha ráébred, hogy jobbat érdemelne. Nem rejthetem el őt.


Mit tehetnék?



2020. máj. 19. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha értelmes lány, akkor maga is el tudja dönteni, hogy kit szeret és kivel akar együtt élni. Ne gondold azt, hogy ezt jogod van helyette eldönteni, mert nincs. Szeresd, bánj vele jól és kész, engedd el ezt a témát, hiszen téged választott. Ne mérgezd a kisebbségi komplexusaiddal.
2020. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Legyen egy kis önbecsülésed!

Nem hiába választott téged!

Téged szeret és ez a legfontosabb. Tegyél meg mindent, hogy ez így is maradjon és akkor nem lesz itt semmi gond.

Ne traktáld állandóan azzal, hogy jobbat érdemel, ne vágd magad alatt a fát.

Ha esetleg vége is lesz, az csak emiatt, mert nem hiszel magadban!

Szeresd és ezt mutasd is ki neki!

Legyetek boldogok!

2020. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerű: folyamatosan fejlesszed magad. Nem iskolázottságra értem, hanem akármi is legyen a szakmád, akarj egyre jobb lenni benne. Legyenek céljaid és dolgozz meg keményen értük. Ez tesz értékessé.
2020. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
A szeretet nem érdem dolga. Lehet szeretetet adni és szeretetet kapni, de szeretetet kiérdemelni nem lehet. A szeretet nem úgy működik, mint egy mérleg, egyik serpenyőjében plusszokkal, a másikban pedig mínuszokkal, amelyek alapján valaki eldönti, hogy eléggé jó-e a másik ember neki ahhoz, hogy szeresse őt. Hanem úgy működik, mint a mágnesség, ahogy az egyik ember lelkében rejlő kristályok felfedezik és bevonzzák a másik ember lelkében rejlő kristályokat. Barátnőd azért szeret tehát téged, mert az vagy, aki vagy, nem pedig azért, mert "elég jó" vagy. A kristályok az ő szívében jól érzik magukat a te szívedben levő kristályok közelében. Ezért nincs oka még elgondolkodni sem azon, hogy mást keressen. Ha továbbra is önmagadat adod és kinyitod a szíved felé, nincs miért aggódnod, mert a mágnesség továbbra is működni fog.
2020. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Ha úgy gondoljuk, hogy nem érdemlünk meg valakit, akkor nagy valószínűséggel igazunk is van. Másfelől az önszorgalom és a fegyelem elsajátítható tulajdonságok, ha nagyon izgulsz, hogy mellette kukának tűnsz, akkor képezd magad te is.

Harmadrészt pedig, ha őt nem zavarja, akkor neked is túl kell ezen tenned magad.

2020. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

A lány Téged választott, veled van megelégedve és nem a suttyó baráti köröddel és tanyasi családoddal (te írtad ezeket a jelzőket). A tanyasi ember is ember, még akkor is, ha nem tervez felhőkarcolókat vayf nem operál szívet, agyat...

Diplomás ember vagyok, de tini koromban egyik osztálytársam mondta: "Ha a paraszt nem szArna, az úr nem enne." Kétféleképpen lehet értelmezni, de van benne valami igazság mindkét formában.

Ne legyen kisebbségi érzésed! Legyen (maradjon) meg a "status quo" (a régi állapot).

Ffi.

2020. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom aktuális-e még a kérdés, mert elég egyértelmű, hogy szakítás lesz a vége, de engem inkább az érdekel, hogy egyáltalán minek próbálkoztál olyannal, aki ennyire más liga?

Itt nem önbecsülési probléma van, te csak realistán állsz a kérdéshez. Ez a kapcsolat egy hiba.

2020. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!