Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy jobbat érdemlek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy jobbat érdemlek, mégsem tudom elhagyni, ha erre gondolok, alig kapok levegőt és elszorul a szívem. Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok a párommal, vagyis 4, mert volt egy 1 éves kihagyás... Megcsalt, elhagyott, de kibékültünk. Nagyon sokszor bántott, nőzött mellettem is, gonosz volt és durva, mióta újra összejöttünk, normálisabb lett, de valahogy mindig azt érzem, jobbat érdemlek, nem tökéletes így sem minden nagyon nem. Mégsem tudom elhagyni, tényleg szinte légszomjam lesz ájulás közeli állapotig, ha arra gondolok, hogy meglépem.

Pedig az 1 éves különlétünk alkalmával voltak bőséggel udvarlóim és egy kapcsolatom is majdnem a végére, csak ugye újra felbukkant... És őszintén szólva, jobbak voltan nála, mégis ez van... Nem becsül meg. Hogyan lehet ebből kiszállni? Az első férfi az életemben, szexuális kapcsolatom sem volt soha mással, csak 2 férfival csókolóztam, míg külön voltunk.


2019. febr. 10. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megtenni amit megkövetel a haza...a rosszullétek túllépsz.
2019. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell fogni, hogy te nem ebbe az emberbe vagy szerelmes, hanem egy tévképzetbe, abba az emberbe, amilyen szeretnéd, hogy ő legyen.

Szedd össze a maradék nemlétező tökeidet, tiszteld meg magad egy eséllyel egy jobb kapcsolatra.

2019. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rockarc ***** válasza:
100%

Eloszor ne mashoz menekulj, hanem tedd rendbe magad. A jelekbol itelve el fog tartani egy darabig, de erdemes minel hamarabb elkezdened.


42F

2019. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első lépést nehéz megtenni, aztán a többi jön magától, és fel fogsz lélegezni. Magadért tedd meg.
2019. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért teszed ezt magaddal? Meg fog csalni, mert megteheti, hiszen megbocsájtod. Durva lesz, mert megteheti hiszen ezt is elnézed. Bántani és gonoszkodni fog veled, de igazából te teszed magaddal mert elviseled. A "nem becsül meg" igen gyenge kifejezés arra amit veled tesz, inkább lábtörlő, kapca, házicseléd, stabil lyuk, gatyamosó szakácsnő, idővel talán boxzsák jelzőkkel illetnélek. De nem bántásból, csak ismeretlenül ez a benyomásom az írásodból. Szerintem már mellette kezdj el mást keresni - hiszen ő úgyis folyamatosan azt csinálja - és akkor könnyebb elhagyni. Ja, és ne csak a csókig juss - próbáld ki milyen mással a szex.
2019. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem becsül meg."


És te saját magadat?


Hogy állsz az egészséges önbecsüléssel, ha eltűröd mindazt, amit leírtál?


Te hol húztad meg a határokat abban, hogy hogy lehet veled bánni, és hogy nem?


Ha már te is tudod, hogy meg kéne lépned a szakítást, és minél előbb, még sincs erőd hozzá, meg ilyen fizikai tüneteid lesznek a puszta gondolatára, akkor nem lehet, hogy érdemes lenne pszichológushoz fordulnod, vagy más terápiás segítséget keresnek?


Amúgy én is azt tanácsolnám, hogy a szakítás után először magadat próbáld rendbe tenni lelkileg, és csak utána ismerkedj.

2019. febr. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!