Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy barátság?

Figyelt kérdés
A legjobb haverom fiu akit kiskorom ota ismerek szerelmes belém és én nem akaork vele járni mert számomra fontosabb a barátság igaz bejön de nem akarom elvesziteni a barátságát.mit tegyek?
2011. okt. 3. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Szégyelld magad!
2011. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be a szerelem, talán még mindig lehettek barátok.
2011. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha neked is tetszik akkor miért ne járjatok? :D ha igazán jó a barátságotok, szakítás után is megmarad. ismerek rá példát nem is egyet
2011. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 The Nuke ***** válasza:
100%

Hát meg kell próbálni!

Én is hasonlóképp voltam barátnőmmel.

18 éves korom óta folyamatosan bandáztunk, haverkodtunk, eljártunk szórakozni! (bár Ő akkor volt 14. :) )

Először csak barátnő ként (és nem nőként) tekintettem rá.

De 1-2 év múlva változott a helyzet, részemről!

(és mint utólag kiderült, részéről is, de hát fatükű voltam akkoriban)

Nagyon szép volt jó fej, szerintem szerelmes is lettem belé! De valahogy aztán barátok, én nem léptem, Ő meg nem győzött várni, és összejött 1 másik fiúval, akivel 4 évig járt. Úgy ahogy haverkodtunk mellette, de engem nagyon bántott a tudat, h mással van, így szinte megszűnt a barátságunk...


De hogy happy-end legyen a vége, mert azt szereti a nép...

Pont ma töltöttem a 27. életévemet. Már több mint 3 éve együtt vagyunk, nagyon jól elvagyunk és szerintem Ő lesz a feleségem! (Ő szerelmes is, de hogy pont 1 ilyen balfékbe szeretett bele, mint én. :) )


Szóval igenis próbáld meg vele, mert ha összejön, akkor sokkal több/jobb lesz, mint 1 egyszerű párkapcsolat!


És ki tudja, ha esetleg nem, lehet hogy lesztek tovább még barátok..

De az első verzió sokkal jobb! :)

2011. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a barátságnak annyi. Fiú,lány barátságban nem hiszek. Egyik fél valamikor beadja a derekát. Ha barátságot választod : Összetöröd,megbántod,sose fogsz tudni barátként rátekinteni mint annó, mert tudod,hogy ö többet érez irántad mint barátság. ha szerelem ?


Miért nem akarsz tőle többet ?


Üdv. Don Juan-

2011. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
be an hero
2011. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Walk With Me ***** válasza:
Mindkettő. Úgy a legjobb. :)
2011. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát ha bejön, és te is neki, akkor mondd el neki, és ha attól félsz, hogy elrontja a barátságotokat, és azért nem jössz össze vele, mondd el neki, beszéljétek meg, meg fogja érteni, innentől már csak rajtatok múlik, hogy mit gondoltok erről! :)
2012. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!