Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha végrehajtás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha végrehajtás lenne ellenetek,megismernétek egy nőt akinek ezt elmondanátok, lenne egy ötletetek ami megoldás lenne, nem kéne más hozzá csak munka, de azt vennétek észre hogy a barátnőtők nem hisz ?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha végrehajtás lenne ellenetek,megismernétek egy nőt akinek ezt elmondanátok, lenne egy ötletetek ami megoldás lenne, nem kéne más hozzá csak munka, de azt vennétek észre hogy a barátnőtők nem hisz bennetek, az ötletetekben s ott akadályoz ahogy tud.  Telnének a hetek, s emiatt szakitanátok vele.  Sulyosbodna a helyzet s a bankszámlátokra ráterhelnének félmillio forintot, (a teljes adosság töredéke) de ez nem befolyásolná a munkát magát ami megment, s a számlán is csak pár ezer forint volt, nem sok veszett el.  Erre a volt nő egyzercsak meguzenné, hogy hisz bennetek s átutalt 100 000 Ft-ot...  Arra a számlára amin félmillios teher van... 
2020. máj. 19. 15:49
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
ujra csak azt tudom mondani tanuljatok meg értelmezve olvasni. többnyire nem kaptam értelmes válasz hanem főleg olyanok irását akik nem olvasták el miket irtam, hanem ostobaságokat találtak ki. arrol, hogy bármilyen nő elhagyna pl. nem volt szo, adoságrendezésről igen. ha szerinted beteg az aki adoságrendezésért dolgozik az nem az én problémám. az meg hogy egy nő nem hisz bennem, akadályoz majd apropénzt ad nem segitség hanem a hazugság egy formája. ne akadályozzon s azzal tobb plusz pénzt "ad" mintha hozzámvágna egy kis alamizsnát két elgáncsolás között, ha viszont nem hisz bennem akkor távozzon, de végleg. nem azért dolgozok hogy egy hozzátok hasonlo ostoba liba apropénzzel pénzeljen. lehet hogy te alamizsnára vágysz de ezzel nem mindenki van így. de itt inkább az értő olvasás hiánya a gond, de ez se az én gondom. tudom, hogy ez az oldal évek alatt troll oldallá vált, de azért nem kellene feltétlenul trollnak lenni.
2020. máj. 20. 01:29
 22/32 A kérdező kommentje:
mindenestre arra nem gondolsz, hogy ha te olyan nőre vágysz aki pénzel, akkor neked kéne ilyen nőt felszedned???
2020. máj. 20. 01:31
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Jezusisten, mikre nem bukkan itt az ember...
2020. máj. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
de olyanokra is akik arra vágynak hogy nők pénzelék őket.
2020. máj. 20. 02:04
 25/32 A kérdező kommentje:
amugy meg nem fogok megköszönni alamizsnát. ha alamizsnát akar adni, akkor adja koldusoknak, ne a dolgozo embernek.
2020. máj. 20. 02:26
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy dolgozol, hajnalban is itt pörögsz, tagokatlan, zagyva, vásaskodó írásokkal.


Fel kéne fogni: sem a nődnek? Sem senkinek nem kötelessége a te ballépéseidet pénzelni, ha mégis megteszi, hálásnak kellene lenni a segítségért.


De tőlünk bele is fulladhatsz az utálatosba meg a zagyvaságaidba.

Tessék, álljál belém is, abban jó vagy itt, ahogy nézem

2020. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
attol hogy te munka helyett gyakoria irkász még nem mindenki van igy, senkinek se kötelessége pénzelni ellenben nem kell hálásnak lenne kéretlen pénzért, ami semmit sem segit csak egy hiénát hizlal. majd az a hiéna hálás lesz neki, én nem.
2020. máj. 20. 09:03
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod fel tényleg a SZÍVESSÉGET és hogy az ADÓSSÁGOD CSÖKKENTETTE!!!!!
2020. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
ja csak ép többet ártott közben mással, hurrá. de jo. ki kell dobni hogy na akadályozzon ahol tud, elkezd rinyálni éjjal nappal zaklatni hogy vissza akar jönni, majd csökkenti az adosságot. inkább viselkedett volna ugy hogy ne kelljen megszabadulni tőle s a pénzét meg forditsa saját magára. mindenki jobban járt volna nem csak én, ő maga is.
2020. máj. 20. 09:14
 30/32 anonim ***** válasza:

"lenne egy ötletetek ami megoldás lenne, nem kéne más hozzá csak munka"


Konkrétan milyen ötleted vagy milyen munka nem tetszett a volt nődnek?

2020. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!