Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha végrehajtás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha végrehajtás lenne ellenetek,megismernétek egy nőt akinek ezt elmondanátok, lenne egy ötletetek ami megoldás lenne, nem kéne más hozzá csak munka, de azt vennétek észre hogy a barátnőtők nem hisz ?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha végrehajtás lenne ellenetek,megismernétek egy nőt akinek ezt elmondanátok, lenne egy ötletetek ami megoldás lenne, nem kéne más hozzá csak munka, de azt vennétek észre hogy a barátnőtők nem hisz bennetek, az ötletetekben s ott akadályoz ahogy tud.  Telnének a hetek, s emiatt szakitanátok vele.  Sulyosbodna a helyzet s a bankszámlátokra ráterhelnének félmillio forintot, (a teljes adosság töredéke) de ez nem befolyásolná a munkát magát ami megment, s a számlán is csak pár ezer forint volt, nem sok veszett el.  Erre a volt nő egyzercsak meguzenné, hogy hisz bennetek s átutalt 100 000 Ft-ot...  Arra a számlára amin félmillios teher van... 
2020. máj. 19. 15:49
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Nem maga a munka miatt nem tetszett neki, hanem mert ugy rövid idővel késöbb nem lettem volna neki kiszolgáltatott helyzetben. Amugy maga az ötlet nem ujdonság. Alkatrészt árusitani olyasmikhez amiket eddig kidobtak az emberek, egyszeru, javithato hibák miatt. Csak volt sok al-munka annak a pontos meghatározásához, hogy mik ezek. Csak ugye ez szembe megy a fogyasztoi társadalommal miszerint amit csak lehet dobjunk ki s vegyunk ujat. Persze azt átlátta hogy ez egy mondanivaloval bíro vállalkozás, és itt azok a hunyok, akik ellen dolgozok, nem ez volt a gondja, hanem a megszunő kiszolgáltatottság.Abban a pozicioban akart maradni amikor ő diktálhat s alamizsnákkal lekenyerezhet, irányithat. De ez már akkor se ment a részemről, amikor még megtehette volna. Mellesleg a 100 000 Ft-ot erre adta volna csak végtelenul ostoba modon, mert igy nem kaptam meg csak 1-2 honappal kevesebb ideig törlesztek akkor amikorra már minden rendbejött. Duplán ostoba modon tette mert nem értette meg ide nem pénzt kell hanem igényfelmérő munkát kell befektetni. Annyira ugyanis már nem érdekelte hogy konkrétan miről van szo, hogy leuljon és megbeszélje velem. Ha valaki tényleg segiteni akar akkor ugyanis segitség helyett ezt teszi. Persze ha valami értékleteln látszatsegitséget akar adni ami max. arra jo hogy megfogja a másikat, már ha lehet, arra valoban ez a jo amit tett. Amugy az is elgondolkoztato amit az egyik első troll irt, miszerint elismervényt kell irni. Valoszinu annyira se ért ahhoz amivel foglalkozik, mint én. Máskép tudhatná, hogy egy utalás az maga az elismervény és egy téves utalás visszajár. Ez valojában csak egy csapda volt a nő részéről. Utal 100 000 Ft-ot miközben jol tudja hogy esélye van hogy tőlem azonnal levonják, nekem azonban jogilag kötelességem visszaadni egy amugy is nehéz anyagi helyzetben, ráadásul olyan helyzetben ahol találtam kiutat. Aki ezt nem látja át azzal vannak komoly gondok. Aki nem látja át hogy ezzel csak egy kiszolgáltatott ember probált mégrosszabb és mégkiszolgáltatottabb helyzetbe hozzni. Ez valojában csak egy jogi kiskapu, igy törvényesen lehet valakinek keresztbe tenni.
2020. máj. 20. 10:33
 32/32 A kérdező kommentje:

Összefoglalva, ez csak egy törvényes, de inkorrekt trukk. fizet egy zárolt számlára, majd téves utalásként visszakövetelheti. Mivel én nem kaptam meg visszaadni nem tudom, így abbol a vállalkozásbol kell kivennem ami nyereségessé kezd válni és éphogy visszaforgatni kellene bele de eközben az alaptartozás is törlesztésével is foglalkoznom kell. Igy lényegében csak azt érte el ezzel, hogy gyorsabban kell törlesztenem most amikor a megoldásra kell a nyereségből minden amit csak rá lehet forditani. Ha pedig nem teszem meg a neki visszatörlesztést akkor a végrehato dijával egyutt kell mégtöbbet tölesztenem emiatt is, így akkor meg még annál is tovább tart. Maga a 100 000 Ft meg nem segit mert csak annyit ér, hogy az utolso részletet nem kell majd befizetnem akkor amikor ez már nem is lesz gond.


Aki szerint ez segitség annak komoly gondjai vannak az agyával. Egy csak egy legális kiszurás egy bajban levő emberrel. Esetleg bosszu amiért nem hagytam hogy hatalmaskodjon felettem.

2020. máj. 20. 10:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!