Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha végrehajtás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha végrehajtás lenne ellenetek,megismernétek egy nőt akinek ezt elmondanátok, lenne egy ötletetek ami megoldás lenne, nem kéne más hozzá csak munka, de azt vennétek észre hogy a barátnőtők nem hisz ?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha végrehajtás lenne ellenetek,megismernétek egy nőt akinek ezt elmondanátok, lenne egy ötletetek ami megoldás lenne, nem kéne más hozzá csak munka, de azt vennétek észre hogy a barátnőtők nem hisz bennetek, az ötletetekben s ott akadályoz ahogy tud.  Telnének a hetek, s emiatt szakitanátok vele.  Sulyosbodna a helyzet s a bankszámlátokra ráterhelnének félmillio forintot, (a teljes adosság töredéke) de ez nem befolyásolná a munkát magát ami megment, s a számlán is csak pár ezer forint volt, nem sok veszett el.  Erre a volt nő egyzercsak meguzenné, hogy hisz bennetek s átutalt 100 000 Ft-ot...  Arra a számlára amin félmillios teher van... 
2020. máj. 19. 15:49
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
és szerinted mi mást teszek mint dolgozok? olvass már értelmezve te szerencsétlen mielött irsz valamit! a 100 000 Ft-ot a párodnak utalni neked miután csak szivat normális kapcsolat helyett. felőlem mehet alapitványnak is, ezt már vele kell megbeszélned. igy lesz az amit neke kinántál. hazug embert mégis miért ne szidalmazzak? mi más jár érte? talán dicséret? szeretteim lehuzásárol sincs szo, nekem ugyanis nem az a munkám, hogy másokat lehuzok, mint te. a bizonyitás megtörtént, ezt is leirtam, csak ugye az olvassi nehézség amiben szenvedsz... mit gondolsz ha nem lenne bizonyitás honnan jönne a pénz??? senki se hátráltat senki se hajt el. ép nekem kell elhajtani másokat mert csak a gond van veluk. vagy szerinted az nem hátráltatás ha valaki szivatni probál? messze nem mindenki de te pl ezzel probálkoznál, ha tudnál. na de kin mulik a viselkedésed rajtam vagy rajtad? és a többieké kin mulik? rajtam vagy rajtuk? és kin mulik, hogy azt hazudod mindenki miközben nem volt ilyesmiről szo? egyedul rajtad mulik hogy hazudsz e mások alapján itélsz e meg valakit vagy nem. csakis rajtad mulik hogyan viselkedsz, senki máson. 1. buta személyeskedő az aki személyeskedőnek ugyanazt javasolja? ez is téged minősit. valojában magadrol beszélsz te vagy az aki buta személyeskedést irtál ide én csak az vagyok aki azt mondta az jár neked vissza amit másoknak adsz- én csak azt kivántam neked amit te nekem adtál. ha ez személyeskedés akkor ezt csak magadnak köszönheted és mint irtam a buta is te vagy mert ezek a te tetteid. 2. semmiféle felelőtlen hitelfevételről nem irtam, ez is a te hazugságod. 3. az nem segitség ha valaki szivat a bajban és ki kell dobni majd olyasmit ad amit nem kapok meg amikor meg megkapnám már nem segitség. de ezt már leirtam csak nem tudsz értelmezni. neked az segitség lenne ha beleszarnának a virágcserepedbe mondván jo oda a trágya? kb ennyit ért ez a segitség igy neked is járna ugyanez akár szo szerint is. na aztán hajrá örluj a nagy segitségnek amit sohase kértél, s amiből eredményt se látsz soha. lényegesne jobban állsz? akkor vajon miért kell bajba levő emberekről hazudozni mindenfélét hogy jobbnak érezd magad? kihasználsz másokat visszaélsz mások gondjaival, elgáncsolsz másokat amikor talpra probálnak ákni. igaz ebből van pénzed bőven. de vajon ez lenne a jollét? örlnél ha a szeretted megszivatna majd adna 100 000 Ft-ot? S akkor miért nem kéred meg hogy tegye meg? Dobjon a kukádba 100 000 Ft-ot majd fizesd ki neki miután elvitte a kukás. Ha annyira urölnél mindennek akkor miért nem kéred meg rá? Biztosan megtenné. Igaz ha tényleg szeret akkor nem tenne ilyent akkor se ha megérdemelnéd. Azt is megérdemelnéd, hogy ha megbetegszel akkor beléd rugjon s akkor adjon ilyesmi segitséget. Ha egyszer tényleg erre a sorsra jutsz legalább nem kell kérdezgetned a sorstol, miért ezt érdemled mert megvan a válasz: mindenkinek az jár amit másoknak kiván.
2020. máj. 19. 18:44
 12/32 A kérdező kommentje:
arra még válaszolhatsz miért ne szidalmazzam azt aki hazudik valakiről? ez talán nálad elfogadott erkörcsi norma?
2020. máj. 19. 18:45
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát öcsém, kezeltesd magad, én is amondó vagyok.
2020. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Akinek nem tetszik ha hazudnak az kezeltesse magát? Biztos vagy benne, hogy jol fogod fel a világot? Mi lenne ha inkább nem hazudnál? Fel se merul hogy igazat mondj?
2020. máj. 19. 18:51
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Ki? Én?


Hozzád nem szóltam... de beteg vagy!


Na léptem, beszélgessél magaddal.

2020. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
"Én nem ártottam neked és hiteddel ellentétben az èlettársad sem, sőt!" az miota nem ártás ha a szemembe hazudsz? szerinted ez jo bárkinek is ha ezt teszik? az miota nem ártás ha egy hitet igaznak tekintesz majd az alapján oldalakat irsz mintha ugyis lenne? az miota nem ártás ha szivatást helyeselsz? vagy ha annyira helyesled miért nem dobod ki a párod s szedsz fel valakit aki szivat hogy megköszönhesd neki??? ha mindez nem ártás akkor miért nem oldod meg hogy olyanokkal legyél körulvéve akik ezt teszik veled? ja ha neked járna mindez akkor már nem tetszik??? menj akkor el orvoshoz s kérj tőle valami mérget amitől megbetegszel hogy utána belédrughassanak ha ezalatt nem tudsz dolgozni. s majd akkor mondhatod arrol aki belédrugott a bajban, s ki kell dobni hogy ne legyen minden még nehezebb, és hogy jol tette és hogy a hiteddel ellentétben nem ártott neked. nosza ha minez szerinted ennyire jo akkor mi akadálya hogy átéld? megoldhato. vagy ha rolad van szo akkor már nem is olyan jo? csak a beteg emberekbe valo belerugás megy? te erkörcsi mintapéldány
2020. máj. 19. 18:58
 17/32 A kérdező kommentje:

"Ki? Én?



Hozzád nem szóltam... de beteg vagy!


" ha hozzám nem szoltál akkor mire is válaszoltál? és miért? már azt se tudod te magad miket teszel igen beteg vagyok szinte már csak voltam de neked az agyaddal vannak komoly gondok most is

2020. máj. 19. 18:59
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én azt hittem, ezen az oldalon már nem érhet meglepetés.

Kérdező! Jól értem, hogy te most azon vergődsz itt, hogy egy félidegen nő, akihez (már) semmi közöd nincs, adott neked ajándékba 100ezer forintot, ami a saját hibából felhalmozott tartozásod egy részére ment, és nem a kezedbe? Hallod, irigylem a problémáidat! De ha ez tényleg ekkora gond, én szívesen megadom a számlaszámom, legközelebb utaljanak arra. Nekem is van tartozásom, engem nem zavar, ha arra megy.😄

2020. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
nem. egy trollal társalogtam. olvass figyelmesebben. és a részletekre is. akkor talán, de csak talán megérted miről van szo. neten valo kunyerálás helyett pedig inkább dolgozz mint én hogy ne csak a tarozásod századrészét fizesse ki egy nő, hanem te az egészet.
2020. máj. 20. 00:17
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Többen mondjuk már, hogy beteg ember vagy.

Mi kell még, hogy észre gyere?

Milliós tartozások, nőd elhagy, de segít, itt józan válaszokat kaptál.


Nem vagy eszednél...

2020. máj. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!